2733
2739
عنوان

خانواده همسرم حمایتشون تو زندگی صفره بعد از ما انتظار دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 29 پست
این همه سال من عروس اینام هیچ بحث و دعوایی تکردم باهاشون درحالی که بهانه برای دعوا زیاد بود دم آخری ...

احتمالا دنبال جنجال هست مادرشوهرت زن حسودیه شما بگو باشه کار خودتو بکن 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

احتمالا دنبال جنجال هست مادرشوهرت زن حسودیه شما بگو باشه کار خودتو بکن 

حسود نیست نمیدونم چشه

اموالش کم نیست که بگی به ما حسودی میکنه

ولی با اون همه پول کهنه میپوشه  هر روز بال مرغ میخوره غذای خوبشون کته مرغه دیگه

تا سر کوچه میره صد بار حساب کتاب میکنه

بعد می‌بینه بچه‌هاش کار میکنن خوب میگردن خوب میخورن حرص میخوره 

خوشحالم آخرین دخترشم داره از خونه میره که این زندگی رو دیگه تحمل نکنه 

همون سکه پارسیانم به ما نداد 

به حرفاش اهمیت ندین، این مدل افراد اهمیت بدین بهشون بیشتر حرف میزنن و توقع شون بالاتر میره و همیشه توضیح هم بدهکار میشین بهشون!!!

کاش همون اول میگفتی بذارید ته چمدونو بگردم ببینم چی پیدا میکنم واسه کادو، تا دیگه سخنرانی نمیکرد درمورد کادوتون😀 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2728
حسود نیست نمیدونم چشه اموالش کم نیست که بگی به ما حسودی میکنه ولی با اون همه پول کهنه میپوشه   ...

خب حسوده دیگه مگه به مال و امواله  شما و هسرتون چه رشته ایی خوندید 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
همه اینا زو گفتم که بگم خواهر کوچیک همسرم که ۲۸ سالشه داره عقد میکنه هفته های آینده عقدشه. ما قصد مه ...

مثل خانواده شوهر من هستن 

ولی با این تفاوت که شوهر من جونش ومالش وحتی زن وبچه اش هم فدای خانوادش میکنه.

واین باعث اختلاف ما میشه.

2738
من پزشکی همسرم برنامه نویسه 

سلام وقت بخیر، شما ویزای تحصیلی یا کاری گرفتین برای مهاجرتتون؟ لطف میکنین یه توضیحی درمورد مراحل مهاجرت با رشته پزشکی بدین اگر مقدوره لطفا؟ خیلی ممنون میشم 

سلام وقت بخیر، شما ویزای تحصیلی یا کاری گرفتین برای مهاجرتتون؟ لطف میکنین یه توضیحی درمورد مراحل مها ...

من دو ساله پزشکی رو کار نمیکنم‌و مدیر محصولم توی یه شرکت فناوری محور که تو حوزه درمانه. کلا کار پزشکی رو ادامه ندادم

از طریق استارتاپ ویزا اقدام کردقم

2706