2733
2734
عنوان

آزمایش بکارت

1067 بازدید | 59 پست

برادر من عقده و توی اقدام ب طلاقه حالا مشخص شده خانمش پرده نداره برادرم میگه من دست نزدم اونا هم میگن کار خودته و مهریه رو کامل میخان.میخوایم بدونیم راهی هست نشون بده زمان حدودی آخرین رابطه رو.توی پزشکی قانونی مشخص میشه؟اصلا چیزی برای بکارت مرد وجود داره؟چون ما ب برادرمون اعتماد کامل داریم اگر کاری کرده بود ترسی نداشت برای بازگو کردنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه 

برای همینه پزشکای قانونی میگن اگه بهتون تجاوز شد حتما زود بیاید و حمام نکنید تا دی ان ای فرد روی بدنتون مونده باشه

دیگه الان هیچی مشخص نیست 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
اگه کاری نکرده از کجا متوجه شده ‌پس    

چ لبخند زیبایی چقدر ب لباتون میاد😊

چون اونا خودشون قبل از اقدام ب طلاق گفتن ما مهریه رو کامل میگیریم.توی بحثای اینطوری انقدر حرفای ناگفته هست ک بهتره زودتر اینطوری تو قیافه نریم.من از بابت تمام کلماتم اطمینان دارم زیبا

چ لبخند زیبایی چقدر ب لباتون میاد😊 چون اونا خودشون قبل از اقدام ب طلاق گفتن ما مهریه رو کامل میگیر ...

وقتی تمام حرفای ناگفته رو اینجا نمیگی طبیعیه که آدم واسش سوال پیش بیاد زیبا! تیکه انداختن نداره

پزشک قانونی ببرین تشخیص میدن رابطه جدیده یا نه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
2706