2737
2739
عنوان

چیکار کنم رفیقم از فاز در بیاد

50 بازدید | 5 پست

خلاصه :

رفیقم چن ماه پیش با یه یارو آشنا شده بود

ک 15سال اختلاف سنی داره

بعد 1ماهی رفیقم بهش گفته بود من دلم نمیخاد رل و.. داشت باشم و تو رابطه های الکی باشم میخام برم و کات کنم

اون یارو هم برگشته بود گفته بود ویژگی شوهری ک دوس داری بگو فلان بعد از اون این قصدش شده بود ازدواج 

بعد تو صحبتا یبار به رفیقم غیر مستقیم گفته بود رابطه.. داشته باشیم رفیقمم بلاکش کرده بود

مدتی شد اشتی کردن

بعد گفته بود نه من اینو گفتم ک امتحانت کنم

بعد مدتی ک خواستن قرار بزارن خیلی ببخشیدا رک میگم گفته بود بیو لب بگیرم و... 

رفیقمم واسه همیشه باهاش کات کرد

این یارو دوباره بعد 2ماه برگشته خیلی پرو میگه کاش کوتاه میومدی  الان رابطمون اینجوری نبود ولی به هر حال منم قدر ندوستم بیا آشتی کنیم

خلاصه بگم چرا خدا این خرارو میزاره سر راه منو رفیقم 

چون همچین اتفاقی برای خودمم افتاده قبلا

اینکه درخواست رابطه جنسی کرده رفیقتون به جای بلاک می‌گفته من اهلش نیستم و به پسره می‌گفته بره دنبال دختری که اهل این کارا باشه..

به نظر من لب گرفتن اشکالی نداره خیلی ها اینکارو میکنن، ولی اگه دوستتون نمی‌خواد محترمانه بگه به جای بلاک و اون هم میره

اگه بلاک کنی نشون میده خیلی افراطی عمل میکنی به جاش حرف بزن

اینکه درخواست رابطه جنسی کرده رفیقتون به جای بلاک می‌گفته من اهلش نیستم و به پسره می‌گفته بره دنبال ...

الان ینی اون طرف شخص مناسبیه براش فق مشکل اخلاق رفیقم بوده؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

الان ینی اون طرف شخص مناسبیه براش فق مشکل اخلاق رفیقم بوده؟ 

ببین به نظر من پیشنهاد رابطه جنسی عادیه‌ از طرف یه پسر... ولی اگه کسی نمی‌خواد باید بگه نمیخوام و لب گرفتن بنظرم اشکالی نداره بازم این بستگی به طرز فکر دوستتون داره ولی من تاجایی که رفیقام و خودم دیدم هممون رابطه در حد لب گرفتن داشتیم... حالا دوستتون نمی‌خواد به پسره بگه نمیخوام و کات کنه چون دوستتون طرز فکرش با پسره فرق داره و اگه به ازدواج ختم بشه ممکنه مشکل پیش بیاد

2742
ببین به نظر من پیشنهاد رابطه جنسی عادیه‌ از طرف یه پسر... ولی اگه کسی نمی‌خواد باید بگه نمیخوام و لب ...

اخلاقی ک شاید بشه حلش کرد

ولی 15سال اختلاف سنی دارن

شاید مشکل ساز بشه