2752
2734

سلام بچه ها 

من چند ماهیه نامزد کردم نامزدیم هم سنتی بود یعنی مادر نامزدم منو پسندیده بود و اینا

بعد من الان نامزدمو خیلی دوس دارم اونم منو خیلی دوس داره 

ی مشکلی که الان پیش اومده واسم اینه که 

ما عید دیدنی هنوز نرفتیم خونه پدر نامزدم چون مهمون داشتیم سرمون شلوغ بود اصن نشد که بریم ولی اونا اومدن پنج دقیقه نشستن و رفتن 

شنبه هم من زنگ زدم به مادرنامزدم گفتم بیایم خونتون گفت نه اینجوری هول هولی خوب نیس قشنگ یروز بیاین واسه شام بیاین ، من خوشم نمیاد که پنج دقیقه بیاین بشینین و برین 

منم گفتم دیر میشه اینجور که گفت طوری نیس هم حالاشم دیر شده ولی بزارین یروز قشنگ برا شام بیاین منم گفتم باشه

الان  دوشنبه (دیروز) من به بابام گفتم صبح زنگ بزنه به پدر نامزدم بگه شب میایم خونتون . بابامم زنگ زد بعد پدر نامزدم گف هماهنگ کنم میگم بهتون 

بعد دیدیم هیچ خبری نشد . من ب نامزدم گفتم خب چیشد؟ اونم ب مامانش گفته بود مامانشم ناراحت بوده از اینکه ما دیر میریم گفته نیان نمیخواد بیان 

عصر پدر نامزدم زنگ زد ب بابام گف نیاین اخر هفته بیاین 

الانم بابام خیلی ناراحت شده میگ مارو راه ندادن تو خونشون و واقعا بهش بر خورده 

میگه نامزدی بزنیم بهم 

منو نامزدمم ناراحتیم اخه مامانش خیلی لج کرده و الان داره لج و لجبازی خانواده ها میشه این وسطم ما قربانی میشیم 

منم به نامزدم میگم خانواده من قصدشون بی احترامی به خانواده تو نبود ، ما نتونستیم که بیایم خونتون چون مهمون داشتیم از راه دور اومده بودن ولی خانواده تو با قصد و غرض به خانواده من بی احترامی کردن مارو راه ندادن 

الان من چیکار کنم ب حرف خانوادم گوش بدم؟ درحالی ک خیلی نامزدمو دوس دارم . بقیه هم بم میگن تو نمیتونی با خانوادش کنار بیای وقتی ک اینجورن

خودت بانامزدت یه ساعت بروخونشون ببین رفتارشون چیه وچی میگن بعدبیا وتصمیم نهاییت بگیر. چون خانواده تااخر هستن ونمیشه دورانداخت

من برای سلامتی وعاقبت به خیری همه بچه هادعا میکنم وصلوات میفرستم شماهم برای سلامتی بچه های من صلوات بفرستین..خداخودش به بچه ها رحم کنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

برا یه موضوع که نامزدی و اینده دوتا جوان که بهم نمیریزن عزیزم 

سعی کن هیچ وقت مابین نمونی که له میشی

صبور باش و در قبال هر دو خانواده سکوت کن 

طرف تو فقط نامزدته و بس براش توضیح بده که دادی و 

دیگه ادامش نده به خودتون برسید 

به حرف بابات باش

از الان دمشونو نچینه بعدها داستانها داری

شوهرتم اینجا خودشو نشون میده بهت

هرکه طاووس خواهد.....

تو براش مهم باشی برای بدست اوردنت با مادرش حرف میزنه که لجبازیشو تموم کنه

نمیدونم ولی در کل امسال  اولویت هر دو خانواده عروس دوماد باید اول عیددیدنی رفتن خونه هم می بود

خب ما میتونستیم که در حد نیم ساعت بریم خونشون 

خودشون قبول نکردن میگفتن حتما باید برای شام بیاین 

بعد چون ما مهمون داشتیم نمیتونستیم برا شام بریم تا دوشنبه ک زنگ زدیم و گفتن نه 

به حرف بابات باش از الان دمشونو نچینه بعدها داستانها داری شوهرتم اینجا خودشو نشون میده بهت هرکه ط ...

با مادرش حرف زده اصن گوش نمیده دعواشون هم افتاده 

میگه به مامانم گفتم چیکار میخوای بکنی اینا میخوان بیان 

مامانش هم گفته نمیدونم هرکار میخوای بکن 

یعنی عملا مامانش ریده بهمون

نامزدمم خیلی ناراحته خانوادش هم اصن بهش گوش نمیدن 

خودت بانامزدت یه ساعت بروخونشون ببین رفتارشون چیه وچی میگن بعدبیا وتصمیم نهاییت بگیر. چون خانواده تا ...

میترسم برم بی محلی کنن 

بعدم بابام الان میگه ن دیگه نباید اصلا بریم خونشون 

ما دوبار خواستیم بریم اونا گفتن نه 

دیگه اگه بریم کوچیک میشیم 

چی بگم ولی اینم بدون خانواده همسر هم پنجاه درصد تاثیر دارن روی زندگی چون قابل حذف نیستند 

الان خانواده دو طرف اصلا به این فکر نمیکنن ک منو نامزدم همو دوس داریم 

اصن فقط خودشون براشون مهمه 

هر کدوم فکر میکنه به اون یکی بی احترامی شده 

با مادرش حرف زده اصن گوش نمیده دعواشون هم افتاده  میگه به مامانم گفتم چیکار میخوای بکنی اینا م ...

بین خودشون هرچی پیش میاد بیاد اصلا مهم نیست

اینا همه شناختنه دختر

نامزدیم واسه شناخته

اینجاست میفهمی مادرشوهرت تا کجا لجبازه و ممکنه چقدر در اینده تهدید باشه

و شوهرت چند مرده حلاجه و چقدر میخوادت

فقط به حرف بابات باش

منتظر بمونین مثل ادم دعوت کنن شمارو

اینم که خودتون گفتین ما فلان روز میایم ضایع بود

خودشون باید دعوت میکردن و یه روزی و با مشورت با شما که اون زمان هم شما وقتتونو خالی کنین

احترامتون نکردن تمام

بخاطر شوهر تمام زندگیتو قمار نکن

ادم یا شوهر نکنه یا با یه ادم درست و خانواده درست که احترامتون حفظ بشه

هیچوقت احساسی تو بزرگترین و مهمترین مورد که اینده ات بهش بستگی داره(ازدواج) تصمیم نگیر

با عقل و صبر جلو برو

خب ما میتونستیم که در حد نیم ساعت بریم خونشون  خودشون قبول نکردن میگفتن حتما باید برای شام بیا ...

می گفتین یه وقت دیگه برای شام میایم الان عیده همه سرشون شلوغه ، ما برای تبریک مزاحمتون میشیم شام بمونه برای بعد ... یه لحن قاطع و محترم لازم داشت تا قبول کنن

عجب 
2706