2733
2734
عنوان

برادرم فوت کرد😭😭

279 بازدید | 8 پست

۷ ماهی میشه ک برادر دوقلوم و از دست دادم..💔چندباری خوابش و دیدم ولی دیشب فرق داشت.بغلم کرد😭😭😭😭ارومم کرد الهی بمیرم دلم تنگ شده براش

بعدش دندونم افتاد برادرم با خودش بردش😭😭😭😭😭😭میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

دندون 

حتماااا صدقه بده

(دایی)رفیقم ، همدمم، هَمه کَس و کارم ،دار و ندارم چطوری دلت اومد منو تنها بزاری و بری پیش خدا ، ای دایی نامرد و بی وفا بدون من کجا رفتی ...دایی بعد تو کیو بغل کنم، کنار گردنش رو ببوسم ، از سر و کولش آویزون بشم انقدر حرف بزنم براش که سرش درد بگیره ، با کی فیلم ببینم ، خونه کی برم خوش بگذره که دیگه دلم نخاد بیام ،با کی شهربازی برم وقتی بریم تونل وحشت از ترس سفت بغلش کنم ، با کی برم بیرون ، با کی؟؟؟ کی رو داشتم بجز تو ، تو تمام دلخوشیم داخل این زندگی بودی🖤عزیزترینم من قولی که بهت دادم رو یادمه قسم میخورم دکتر میشم و به قولم عمل میکنم .... دیدار به قیامت.....

عزیزم خدا برادرت رو بیامرزه

من هم برادرم رو از دست دادم و عمیقا درکت می کنم.

می دونم روزهای خیلی سختی رو میگذرونی.

تا یکسال اینجوری هست بعدش خیلی حالات روحیت بهتر میشه  و اوکی تر میشی.

این خواب های پریشان هم طبیعیه. منم زیاد خواب های عجیب غریب میدیدم. اینا نشونه دلتنگی شدید و درد و رنج هست.