2737
2734
عنوان

تشنج ناشی ازتب کودک...بیاین توروخدا

104 بازدید | 11 پست

بچم تبش بالابود سرم وامپول زد خوب شد اوردمش خونه نصفه شب باصدای نالش بیدارشدم دیدم چندبار دستاش لزرید ینی ممکنه تشنج باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فردا ببر بیمارستان..

نه انشالله که نیست

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2740

انشالله پسرت خوب شه و همیشه تنش سالم باشه نمی‌خوام استرس وارد کنم اما واقعیت این است که برادر دوقلوی من تو بچگی( قبل ۳ سال) از تب بالا تشنج کرد و کلا معلول شد ( نه راه رفتن نه حرف زدن و....)و آخرش هم خود به خود تو ۹ سالگی فوت شد دکتر. گفت تا ۱۵ سالگی زندس. خلاصه که خیللللی مراقب باش 

نه بابا بچه ها تو خواب یه موقع اینجور میشن.فقط حواست بهش باشه تبش و کنترل کن

تبش خیلی بالابود خیلی میترسم الان پاشویه کردم خوب شده تب نداره ولی میترسم ازتشنج شوهرم میگ لرز بوده پریشبم ک تو بیمارستان بودیمم توبغلم یکم می لرزید ولی اصن به ذهنمم نرسیدکه ممکنه تشنج باشه