2752
2734
عنوان

عیدی شوهرم به بچه خواهر شوهرم ..

566 بازدید | 27 پست

خواهرش دیشب ۷۰ هزار تومن به پسرم عیدی داده بعد شوهر من ۲۰۰ هزار تومن از باجه پول گرفته اماده کرده ک فردا شب بده ، اخه شوهر من خودش چیزی نداره انقدر که از بچه من میگیره میده به خواهر زاده هاش یعنی چرا این کار میکنه من خیلی حرص میخورم طفلی پسرم .. من راضی نیستم .. براش امد نداشته باشه بره هیچی من نیومده ولی شوهر من ولخرجی میکنه براشون .. کودن به تمام معناست بهشم که میگی دعوا راه میندازه وسایل زندگیمو میشکنه .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم بخواهی سر این چیزها حرص بخوری زود پیر میشی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
تو زاضی نباشی اون پول براشون زهرهلاهل میشه

به قران من دلم بره بچه ام میسوزه از پول عیدی پسرم میده به خواهر زاده های خودش خوراکی و اسباب بازی میخره من حق ندارم چیزی بگم بگم میشه دعوا خوردی وسایل خونه

بیخیال عزیزم میدونم حق داری ناراحت باشی ولی با سیاست پیش برو خودتو بیخیال نشون بده بخدا با ۲۰۰ تومن هیچی نمیشه فقط اعصاب خودتو خراب میکنی

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

...

🥀♥🌹امضام رو حتما بخونید🌹♥🥀                 برا حل مشکلاتت وعاقبت بخیری ایران عزیز                  اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم یازهرا س  اللهم عجل لولیک الفرج 🙏🥀

ایشالله خدا به پسرت چندبرابر بده،تو بزرگسالی سعادتمند و کاره ای بشه،

وقتی میگی دعوا راه میندازه،خودش باید تشخیص بده

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
۷۰ت چرا😂یا۵۰میداد یا۱۰۰بعضیارو درک نمیکنم اصلا

حرومزاده ها انقدر ولخرجی میکنن به بچه من ک میرسه خسیس بازی در میارن الهی ک به خیر براشون خرج نشه طفلی بچه من 

بیخیال عزیزم میدونم حق داری ناراحت باشی ولی با سیاست پیش برو خودتو بیخیال نشون بده بخدا با ۲۰۰ تومن ...

میدونم مرسی ک امدی تاپیکم ولی به خدا من به خاطر پسرم حرص میخورم اخه چی کار کنم 

حرومزاده ها انقدر ولخرجی میکنن به بچه من ک میرسه خسیس بازی در میارن الهی ک به خیر براشون خرج نشه طفل ...

عزیزم مقصر اونا نیستن،اون ک نمیاد بزور از دست همسرت بگیره این خودش میده

خودتو بااین افکار ازار نده

2706