2733
2739
عنوان

دردو دل باخدا

62 بازدید | 14 پست

خدایا خدای خوب من 

خودت کمکم کن خدا

مشکلاتمون به کی بگم

خدایا خداوندا کار درست چیه الان 

قلبم روچکار کنم 

خداینامه اینا اسمش خیانت نیست پس چیه؟

خدا یا میترسم فقط خودم رو دلداری الکی داده باشم 

وعقلم درست بکه

خدایا این عکساچیه

قلبم مچاله شده

میخام اشکام نیاد میخام قوی باشم امانمیشه

منم باهاش قهرم 😔

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ

ان الله معنا

اصلا غصه نخور این دنیا فانیه همش آزمایشه عزیزم زیاد ناراحت نشو❤️

روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اللَّهُمَّ إِنْ كَانَ ذَنْبِي عِنْدَكَ عَظِيماً فَعَفْوُكَ أَعْظَمُ مِنْ ذَنْبِي‏
«الذّینَ امَنوا و تَطمَئِنُّ قُلوبُهُم بذِکرِ اللهِ، اَلا بذِکرِ الله تَطمَئِنُ القلوب»
اینو بخون باعث میشه حالت خوب بشه

یک عدد استارسید تنها 💔

قصه ی تو هنوز تموم نشده...جاده رو برات نورانی کردم....بنده ی عزیزم.....قدری قدم بردار....تا برسی به روشنایی.....

زیبایی افکار زیبایی جهان است. یادبگیریم زیاد مطالعه کنیم و افراد خوب جامعه باشیم. طبیعت دوست باشیم و احترام بزاریم.
2740
من خ بدگیرافتادم

همه میگذره بدترین هاشو تجربه کردم گذشتن ولی سخت گذشتن همش آزمایشه خدا میخاد تورو بسنجه صبرتو بسنجه اصلا جا نزن فقط تامیتونی ذکر بگو وقران بخون سوره الرحمن خیلی آرومم میکنه من مذهبی نیستم اما قرآن خیلی آرومم میکنه دردودلمو به خدا میگم به خودش پناه میبرم اون همه چیو درست میکنه

روایت شده از امام صادق(ع)که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨امام علي (ع)در ترسيم مظلوميت و غربت فرزندش مهدي (عج) مي فرمايد: «صاحب هذا الا مر الشريدُ الطريدُ الفريدُ الوحيد؛ صاحب اين امر، همان رانده شدهِ دور شده يگانه و تنها است»واسه ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست لطفا💚🌱
همه میگذره بدترین هاشو تجربه کردم گذشتن ولی سخت گذشتن همش آزمایشه خدا میخاد تورو بسنجه صبرتو بسنجه ا ...

گیربدادمی افتادم نمی تونم چیزی روبهش ثابت کنم درصورتی که همه چیزو میدونم

گیربدادمی افتادم نمی تونم چیزی روبهش ثابت کنم درصورتی که همه چیزو میدونم

شوهرته؟

اگه اره ولش کن و ولش نکن فهمیدی منظورمو به روش نیار بدتر میشه ولی تو زیرکانه رفتار کن وااز اون موضوع دورش کن

2706