2737
2739
عنوان

برای نوزادم میخام

98 بازدید | 9 پست

شیشه شیر اونت بگیرم ۱۲۵میلی اش رو خوبه ؟تازه میخاد بدنیا بیاد انشاالله ،،بعد این تا کی جواب میده تا چه وقت چون گرونه میخام ببینم اگر شیشه گرفت بعد برای بزرگ‌ترش رو بخرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
والا دختر من ۵ماه و ۱ روزشه هردوساعت ۹۰تا میخوره

یعنی تا دوماهگی هم جواب میده درسته ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید خودت شیر داشتی اگه شیر خشک خورد براش بخر

خب یعنی میگی اول یه شیشه شیر ارزون بخرم ؟اخه شیشه شیر ارزون رو ممکنه نگیره ولی اونت رو بگیره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب یعنی میگی اول یه شیشه شیر ارزون بخرم ؟اخه شیشه شیر ارزون رو ممکنه نگیره ولی اونت رو بگیره 

اخه خیلیا شیرشون اصلا کافیه نیازی به شیر خشک ندارن. اگه خواستی مارکای خیلی گرون نخر

وقتی ارزش‌ها عوض شوند عوضی ها با ارزش می شوند. (گاندی).

😂😂ببخشید از کجا که اونت رو بگیره اونو نگیره چ ا فک میکنید هر چی مارکه. بهترینه اینا خیلیاش تبلیغه و کلاهبرداری بچه من اصلا سر شیشه ارتودنسی نگرفت کاریم نداشت ما کش چیه در عوض سر شیشه معمولی گرفت،به نظرم یه مارک ایرانی شیشه ای بگیرید کارتون راه میفته

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2738
😂😂ببخشید از کجا که اونت رو بگیره اونو نگیره چ ا فک میکنید هر چی مارکه. بهترینه اینا خیلیاش تبلیغه ...

شیشه ای منظورت پیرکسه ؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیشه ای منظورت پیرکسه ؟

آره قشنگم

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇