2752
2734
اینکه ۱۵ سالگی شوهرم دادن و از اون زمان من فقط اعصاب خوردی داشتم دلم میخواد یه وقتهایی خود ۱۵ سالمو ...

درکتون میکنم دقیقا حال وروز خودم با پیامتون بهم منتقل شد.

من۱۵سالم بود عقدم کردن  و۱۶سالگی  عروسی گرفتن برام خودم عملا هیچکاره بودم 🥺

التیام یافتن خیلی سخته وقتی کودک درونت عشق می خواد،نوجوان درونت انتقام می خوادوچیزی که الان هستی فقط آرامش می خواد
زود ازدواج کردم سنمم برای بچه آوردن زود بود ،درسمو ادامه ندادم و حسرت دانشگاه رفتن موند ب دلم ، از س ...

عزیزدلم چقدر مثل منی  برات ارزوی آرامش وخوشبختی میکنم 

التیام یافتن خیلی سخته وقتی کودک درونت عشق می خواد،نوجوان درونت انتقام می خوادوچیزی که الان هستی فقط آرامش می خواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وضع جامعه مشکلات هموطن هام 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ.    خدایا شکرت بابت تمام هدایایی که به من عطا فرمودی زهرا 👩🏻😌🌹
سلام دوست عزیزم. از ته دل براتون گشایش از خدا میخوام و انشالا شفای عاجل برای خواهرتون، منم سالها رو ...

سلام عزیزم خیلی نماز شب و شنیدم برای آرامش واقعیت تا حالا نخوندم ولی دوست دارم شروع کنم بخونم ولی خب هر شب آنلاین حرم امام رضا قربونش بشم میبینم گریه میکنم با آقا امام رضا درد دل میکنم خیلی سبک میشم انشاله خود آقا گره از مشکلات همه باز کنه به خصوص شما دوست عزیزم .

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
خود ارضایی همسرم این کارش  منو به جنون رسونده قلبم تیر میکشه تقریبا بدون استثنا هرشب خودارضایی ...

خوب این خودارضایی هم یه عادته و ب راحتی نمیتونه ترکش کنه اونطور نیست ک با حرف زدن شما درست بشه بلاخره پروسه درمان داره ک خودتون حتما ازیک مشاوره کمک بگیری خیلی خوبه راهکاره میده 

بزرگترین آرزوم سلامتی برادرم بعدشم اونیکه برام جادو کرده به خاک سیاه بشینه ببینه با زندگی مردم بازی ...

این دستور انتقامه 

+ التحدیر " تند خوانی " سوره ی بقره رو دانلود کن و ظهر بزار صوتش پخش بشه تو خونه ، صوت آیات ۶۰ قاف رو هم دانلود کن و شبها یا صبح بزار پخش بشه تو خونه ،،آیات ۶۰ قاف رو خودت هم بخون ( ۱۲۰ بار در ۱۱روز = از روز اول تا دهم آیات ۶۰ قاف رو هر روز ۱۱ بار بخون و در روز یازدهم آیات ۶۰ قاف رو ۱۰ بار بخون تا ۱۲۰ بار در ۱۱ روز تکمیل شود " هر طلسمی که باشد باطل میشود " 

و بعد حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر " ( باید طبق مزاج اختری نوشته بشه تا اثر بزاره وگرنه اثر نمیزاره) رو طبق مزاج اختری تهیه کن ( در تاپیک اولم هست آزمون مزاج اختری _ چله های باطل سحر و چله های بخت گشا 

و بعد اگه محردی بعد از چله های باطل سحر اون دستور زیارت عاشورا و علقمه و معراج پشت سر هم بخون 

و بعد کخ دشمنت تاوان داد 

چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی ( استارتش ) اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

ایام قمر در عقرب ۸ تا ۱۳ فروردین ادامه داره 

2706