2733
2734
واسه من اینو آورد الان اینکه میگید اسم و عوض کنم یعنی باید از شناسنامه عوض کرد

اره عوض کنید بهتره اتفاقا یه پیج بود تواینستا ک خیلیا پیشش انجام دادن و راضی بودن ولی خب هزینه میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید برای منم بررسی میکنید ک کدوم دسته ام🥲

اسم شخص و مادرش ( کدام دسته 

اسم شخص و پدرش برای پاقدمِ نام ( خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم 

+ نام خانوادگی ( صعودی یا ثابت یا نزولی = نام خانوادگی ارتباط مستقیم با مسائل مالی دارد 

بگید

خواهرم 

اخ که چه شبهایی که این چند ماه براش گریه نکردم 

بعد تو روی من حرفی زد که شکستم 

به خدا بغض کردم تا نیم ساعت اصلا خشک شدم نتونستم برم به بقیه مهمونا برسم 

از حماقتم ،از سادگیم، از مهربونیم 

کاش حداقل ادمهای مهربون و ناامید نکنیم که دنیا جای ترسناکتری میشه

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
اگه میشد حتما می رفتم عاشق چشم ابروی ایرانیا نیستم ک

مردم ایران هم همینطور.

شما نیروی کار هستید نباید توقع داشته باشید

ایران خودش مشکل زیاد داره

از ماست که بر ماست
اینک افغانیم و تو ایران کلی پول میدبم و حق شهروندی نداربم گواهی نامه نداربم بیمه نداریم بازنشیتگی ند ...

عزیزم الان توسایتم میخورنت 😐✋

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
ن عزیزم ما ۲۷ سال قبل اومدیم من اینجا دنیا اومدم

من در همین تاپیک در مورد برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد " تو بازار هست " مطالبی گذاشتم 

اگه اسمت در دسته ی اشرافی باشه ( مخصوصا اشرافی ، عالی 

و اشرافی ، معمولی : از در و دیوار واسشون پول میباره رزق خوبی دارن خوش شانس هم هستن اما اشرافی متضرر خوب پول در میاره ولی به باد هم میده مثلا اسرافی متضرر یک نام بد مخصوصا برای آقایان هست " مسئله ی ورشکستگی " 

،و حتی کم درآمد،  عالی 

اسم شخص و مادرش ( هر شخص بسته به نامی که صدا زده میشود اسمش در دسته ی اشرافی ، عرفانی ، کم درآمد ، حادثه ساز " یا حادثه آفرین " قرار میگیرد 

اسم شخص و مادرش : به ترتیبِ بهتر بودن 

* اشرافی ( از در و دیوار واسشون پول میباره رزق خوبی دارن خوش شانس هم هستن ) 

دسته ی اشرافی ، طبقه ی عالی ( سطح رفاه و خوش شانسی بین ۹۴ تا ۱۰۰ درصد است ) 

دسته ی اشرافی ، طبقه ی معمولی یا عادی 

دسته ی اشرافی ، طبقه ی متضرر 

* عرفانی 

دسته ی عرفانی ، طبقه ی عالی ( اکثر علما و شهدا اسمشون در این دسته هست مثل امام حسین علیه السلام ، حضرت علی اصغر علیه السلام ، حضرت رباب مادر علی اصغر علیه السلام و غیره ) 

دسته ی عرفانی ، طبقه ی معمولی 

دسته ی عرفانی ، طبقه ی متضرر ( مدام شغل و رشته عوض میکنند )

* کم درآمد ( کمتر از زحمتی که میکشن پول در میارن ) 

دسته ی کم درآمد ، طبقه ی عالی ( نسبت به یک طبقه پایین تر از خود از شانس بهتری در زندگی برخوردارن از لحاظ ازدواج یا اشتغال یا سلامتی حتی ممکنه از اشرافی عالی هم بهتر شن اگه اسمشون اسم الهی باشه ) 

دسته ی کم درآمد ، طبقه ی معمولی 

دسته ی کم درآمد ، طبقه ی متضرر 

* حادثه ساز " یا حادثه آفرین " ( این افراد ظرفی سست و ترک خورده دارند مثل اینکه کسی بخواهد از یک لیوان شکسته آب بخورد ، طبیعتا این ارتعاش ظرفیت کمتری دارد ، دستشان نمک ندارد ، یا یک بیماری را تا مدتهای زیادی با خود یدک میکشند یا اگر سالم باشند در جوانی جوانمرگ میشوند " اکثرا تصادف " ، به زندان افتادن ، نازایی ، اعتیاد ، قتل ، جنایت ، تجاوز ، ام اس ، گرفتار موجودات ماورایی مثل جن مزاحم و جن عاشق میشوند " و در مرتبه ی شدیدتر به تسخیر جن در می آیند " ) 

دسته ی حادثه ساز ، طبقه ی عالی ( موج مخربی که از اسمشون ارتعاش میشه اول به ضرر اطرافیان و بعد به ضرر خود است ) 

دسته ی حادثه ساز ، طبقه ی معمولی ( ضرر و زیان دو طرفه است ) 

دسته ی حادثه ساز ، طبقه ی متضرر ( موج مخربی که از اسمشون ارتعاش میشه اول به ضرر خود و بعد به ضرر اطرافیان است ، سطح رفاه و خوش شانسی کمتر از ۳۰ درصد است  ) 

والا چیزی نمونده گردن ما افغانا بندازن😔 اب از سر گذشته

مظلوم نمایی بسه اتفاقا براحتی دارین زندگی میکنین ده برابر ایرانی ها زادو ولد دارین تمام ایرانو گرفتین دیگه چی میخاین 

2706