2733
2734

مادرم

بطرز وحشتناکی

یه تایمی با همسرم کنتاک بودیم برگشت گفت فرشای جهازت داره خاک میخوره و تو بی خانمان و دربه دری

خدا هیچکس رو مثل تو نکنه

من سکوت کردم و فقط اشکام اومد

سال بعدش بطرز معجزه آسایی خدا یه خونه زندگی برام درست کرد همه موندن

با همسرم از بقیه بهتر شدیم و یه بچه دگ آوردیم

و مادرم زمین گیر شد

و من کاراشو می کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نزدیک بهد۳۰ درصد خانمها ازمادرشون صدمه خوردن ۵۰ درصد پدر مادر و برادر و خواهر  و ۴۰ درصد از شوهراشون . صدمه خوردن ۵ درصد از نتفرقه اون ۳۰ درصد کهداز مادراشون صدمه خوردن ادعام در اون ۵۰ دررصد . ماشالله خوبه بهشت زیر پاشونه .

سلام 

شاید براتون مسخره بیاد ولی تو همین چند روز پیش قلبم خیلی شکست.

اولی اینکه شوهرم روز تولدم بیخودی باهام دعوا کرد و کادو و کیکش پیشکش

دومی که از اولی هم مسخره تره اینکه وقتی رفته بودیم خانه خواهر شوهرم عید دیدنی پسرم با دخترشون گرم بازی بود موقع رفتن عصبانی شد و منو جلو همشون به شدت زد.حتی وقتی نشستم بند کفشش رو بزنم انقدر از سرم زد که گریم گرفت.

چیکار کنم دیگه خسته شدم از زدنش.چهار ساله ونیمشه

من بچه بدون مادر ببینم یا بشنوم هست روح و‌روانم اشفته میشه

بچه های داداشم بی مادرن.کاش مادرشون میمرد تا راحت مبشدن.اینکه توبچگی ولشون کرد ورفت دنبال زندگی خودش.

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

مادرم که مثل یه تیکه گوشت افتاده تو بیمارستان و حالش بده و خوب نمیشه😭😭😔

تقصیر دلم نیست تماشای تو زیباست ❣️برای خونه دارشدنم دعا کنید🙏برای شفای مادرم خیلی دعا کنید ممنون🌷
من دخالتی کردم؟حرفی زدم؟؟؟؟؟ از دل خودم و شکستن حرمتها گفتم. نمی دونم چرا تا پای احکام و خدا پیش می ...

حرف دل شما نباید ربطی به عقاید بقیه داشته باشه

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست
پسرم شیطونه شرایطه سختی داشتیم افسردگی داشتم چند تربیتی شده بود اینکه بهش برچسب زدن حرفای بدی بهم زد ...

ن فقط خانوما کلاایرانیا منم بدم میاد ازمردم دیگه سعی میکنم تامیشه دوری کنم ولی خب ی جاهایی نمیشه .قلبم روحم جسمم همه وحودم دردمیکنه 

2706