2733
2734
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

من اگه جای شما باشم دیگه یه لحظه ام برای این حرف غصه نمیخورم که اگه بخورم به لحظهدهی خودم خیانت کردم.  میدونی چرا چون برادرت اینقدر بیشعور هست که اگه بخوای بخاطر حرفش غصه بخوری. خیلی ببخشید خیای ببخشید.  میشی مثل برادرت.   ول کن. زندگی کن مطمعن باش لخاطر این حرفش هم که شده.  خدا کاری میکنه که فردا همین بچه چنان چه از نظر علمی چه شخصیتی. چه مالی.  چنان خدا از پسرش سرتر ش. میکنه که عین خار تو چشم برادرت باشه.  و مدام حرفش یادش میاد و میسوزه.  اره دایی خدا سخت انتقام میگیره بشین و ببین

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

خب چرا میذاری اون به خواستش برسه وواقعا میسوزی؟کاری که شما کردی اجری داره که با هیچ چیز نمیشه مقایسش کرد باید اون لحظه میگفتی خوشحالم که این بچه هیچ خون ورگی از ما نداره که به توبره وکثیف شه اگه بازم غصه بخوری چیزی که برادر بیشعورت میخواد رو دادی بهش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اینکه دوتا خاله هام موندن خونه و ازدواج نکردن نه پولی نه زیبایی نه دل خوشی مادربزرگم پیر شد باهاشون 

اینکه خاله بزرگم نزدیک ۴ساله قهره با خانواده مادری 

آخ پارسال دیدمش پوستش چروک شده بود بمیرم برات 

اینکه زندایی عین ماهم سرطان گرفت و فوت شد سال ۹۰  و داییم الان ۶۳سالشه و زن نگرفت 

اینکه مامانم و خاله هام و دایی هام توی جوونی یتیم شدن چون پدر بزرگم سرطان داشت و فوت شد سال ۶۸ 

مامانم از سر اینکه خونه نمونه زن پدرم شد 

چ پدری  خدا همچین پدری رو برا دشمنمم نمیخواممم💔😭

پدری ک خرد کرد منو جلو عمه هام 

پدری ک عمم هر چی در موردم تاییدش میکنه 

پدری ک دیشب اولین دعوای وحشتناک سال جدید رو کردم باهاش 

بهم گرفت شیر سگ خورده بهم گفت تخم سگ تخم خر 

به مامانم بدترین فحش هارو داد مامانم قلبش هزار تیکه شد 

مامانم و من الان تو اتاقیم داشت گریه میکرد الان خوابش برده 😭😭😭😭

آخ نمیدونین بابام باهام چیکار کرده خرد شدم قلبم شکست  

چند ماه دارم خدارو صدا میزنم نمیشنوه انگار نیستی خدا جونم 

عمل سر داداشم ک واسه چند هفته نابودمون کرد 

خیلی دلم پره 

خدا خودت ی دری برام باز کن 

کیومرث هم گذاشت رفت وسط این همه بدبختی هام  😔😔💔😭😭😭😭

وای چه وحشتناک... خدا کنه توبه کنه اگر نه دنیا و آخرتش ب فنا میره براش دعا کن نفهمیده چی گفته

طلاقم البته هنوز اقدام نکردم ولی میخوام جدابشم اون راضی نمیشه همه از هر طرف هرجوری که عکرشو کنی دارن قضاوتم میکنن روزای یختیو دارم میگذرونم میشه واسم دعا کنید حداقلل دووم بیارم تحمل کنم

دوسال در تلاش برای ورود به نی نی سایت ورودم به نی نی سایت و این روز مبارک را به شما تبریک عرض می نمایم 😁

خودت رو ناراحت نکن

خدا خیلی بزرگه و در حق تو نعمت رو تمام کرده و می کنه به خاطر دل مهربونت

اینکه چرانمی تونم دروغوترک کنم روافصابمه بعضی وفتا

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 شمامجبورنیستی که توایران زندگی کنی ولی اگرداری زندگی می کنی مجبوری که به قوانین اسلامی احترام بگذاری!آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️ ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.لطفا لطفا درموردچیزی که نمیدونید مخصوصا درحکم شرعی،نظرندید👌✅️خدااگه راحتیمون میخاست نمیومد احکام بنویسه.کاربرایی که میگین خداراحتیمونومیخاد،اگراینطور بود پس همه دزد بودند چون خداراحتیشونومیخاست!از راحتتره ازساعت هاعرق ریختن! پس الکی بهانه هایی مثل ایناتشریفاته،الکیه رورواج ندید✅️❌️سوالات شرعی ودینیتون رامی تونیدبه صورت آفلاین وآنلاین که دارید ازسایت پاسخگویی سوال کنید وپاسخ درست بگیرید✅️👌❌️عقب مونده نیستم.افکارمم پوسیده نیست امایادگرفتم ارزشهامو پای کسی که ممکنه فردانباشه نزارم🙂
2706