2737
2739
عنوان

از رفتار امشبم مثل سگ پشیمون شدم

1949 بازدید | 74 پست

یه جایی دعوت بودیم همگی با جاریهام و زن عمو و دختر عمو های شوهرم خیلی لودگی و شوخی و هرهر کردم و متاسفانه اخلاقم اینه ولی جاری آخری که از من ۴ سال کوچک تره ساکت و آروم نشست.

حالا الان اعصابم خورده میگم نکنه به اون بگن خوب با ادب با کلاس به من بگن سبک و بی کلاس ☹️☹️

میشه دعا کنید قرض هامو بدم برم خونه خودم 🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از دفعه بعدی درست رفتار کن.منم عین توعم😂😂😂😂همیشه لودگی می‌کنه بعد عین سگ پشیمون میشم 

آخه دست خودم نیست‌.

همه هم حال میکنن ولی خودم فکر میکنم اون که ساکته با کلاس تره

میشه دعا کنید قرض هامو بدم برم خونه خودم 🥺🥺

عزیزم اینو بدون هیچکسسسس نمیتونه اخلاق و ذات مارو عوض کنه شاید جاریت مدلش این باشه نمیتونه عوض بشه یا کسی عوض کنه اخلاقشو یه درصد فک کن بگن قده انگار ازدماغ فبل افتاده یا خجالتیه بنظرم اخلاقت خوبه ادم جوشی😁😁😉😉

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

نه اگه خیلی شورشو در نیاوردی اوکیه

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم
2706