2752
2734
عنوان

شوهرم رفت شب مادرشو بغل کرد تو بغل هم خوابیدن من تنها خوابیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5820 بازدید | 158 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمی دونم ولی یه روانشناسی می گفت یکی از مشکل ایرانیا همین وابستگیه شدید به خانوادس ،باعث تصمیمای احس ...

واقعا جالب نیست 

وابستگی به خانواده 

اونم وابستگی مرد به خانواده اش خیلی مشکلات زیادی می‌تونه پیش بیاره 

کاربران محترم نی نی سایت : عشق اول هر پسری مادرشه! عشق دوم هر پسری پدرشه! عشق سومش هم خواهرشه! ا ...

خواهر جانم رحم کن ب جامعه دخترا😂😂😂😂 خو بی جا میکنن ازدواج میکنن 

وقتی میگم بله صحیح یعنی دیگه نمیخوام ادامه بدم خوشمم نیاد جوابت نمیده حالا تو هی ریپ بزن  🚫🚫
اما بعد ازدواج اولویت ها فرق می‌کنه . وقتی زنش تو اولویت نباشه چرا باید ازدواج کنه ؟

شما خودت بگو مادرت یا همسرت؟؟؟

شما بعد از شاید ۲۰/۳۰ سال وارد زندگی شوهرت شدی انتظار داری مادرشو که ۲۰/۳۰ سال مراقبش بوده مثل چشماش و از تو کمتر دوس داشته باشع؟؟ به شخصه اگر پسرم بعد ازدواجش من‌و بیشتر از زنش دوست نداشته باشه قلبم می‌شکنه مادر عشقه عشق!!

مخالفان رپیلای نکنند!

بغل کردن مادرشون اشکالی نداره ولی این حرفاشون به نظرم زیادی بچگانه است! حالا درباره مجردیشون بپرسین، اصلا از این کارا نمیکردن خخخ

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.

به مامانش میگه قوبونش بشم منه فداش بیشمی منی بشه خودمه😄

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
بله اگه به هر دو یعنی هم همسر هم مادر مبحت بکنه واقعا اشکالی ندارد

منم منظورم همینه ولی انتظار نداشته باشید عشق اولش مادری نباشه که ۳۰ سال یا ۲۰ سال ( به تعداد سن الانش) مراقبش بوده مثل جونش!!

مخالفان رپیلای نکنند!