2752
2734
عنوان

شوهرم رفت شب مادرشو بغل کرد تو بغل هم خوابیدن من تنها خوابیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5820 بازدید | 158 پست
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️   !!!!!. چرا بعضیا متوجه نمیشن من نظرم و گفتم که واقعیت هم د ...

اکثر زنان شرقی چون از بچگی شوهر کردن و بچه دار شدن بخصوص پسر  دار شدن رو تنها موفقیت و دستاورد زندگیشون میدونن ، زمانی که پسرشون تشکیل خانواده داد و حالا محبت و توجهش نصیب همسرش شده احساس میکنند که تمام اون موفقیت از دستشون رفته و وجودشون خالی شده . دقیقا مانند صاحب مقامی که چون تمام عمرش رو وقف خدمت کرده و هیچ سرمایه و اهداف دیگه ای نداشته حالا مثلا موقع بازنشستگی اون لباس مخصوصش رو ازش میگیرن و میدن نفر بعدی ، احساس پوچی میکنه .

یک خانم اگر از همون بچگی بفهمه که شوهر و بچه صرفا یکی از هزاران دستاورد های زندگیش هست و مسافرت ها و سرمایه ها و تحصیلات و شغل و مهارت ها و دوستان هم بخش های دیگری از زندگیش هستند ، هیچ موقع مهر طلبانه و خود خواهانه دنبال گدایی محبت نیست . بهتره شما هم تغییراتی در زندگیت انجام بدی تا در اینده دل عروس بیچارت خون نشه . 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم وقتی باهم بحث میکنیم میگه ازت متنفرم برو طلاقتو بگیر وقتی قهر میکنم میرم خونه بابام ی بار نم ...

چقدر سخت بهترین تصمیم گرفتی مادر منم نابود شده مثه شما چون بابام کلا پیش مامان شه البته اینجور کلامی نیست 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 

ناراحت نشو استارتر مادرش

برکت میاره زندگیتون

ولی چون نسبت به شما این کارارو نمیکنه،باید علت رو ببینیم چی هست

تو دوره ای که تو امضام گفتم شرکت کن

متوجه میشی چه مسائلی برای آقایون مهم و حیاتی هست و زندگی شیرین تر میشه 

حتما اینکارو کن

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید زندگی مشترک خیلییی خوبی داشته باشید و همسرتون رو اونجوری هست درک کنید و درست زندگی کنید،هم چنین وقتی نمیدونید چجور مردتون رو قوی و بزرگ ترش کنید و چطور مرد مقتدر زندگیتون کنیدش، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@ ( ادمین دوره ی همسرداری)اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2731

عزیزم مکه نمی گی شوهرت تو خونه با شما سرده و قبل از ازدواجم با مادرش رفتار خوبی نداشته؟ مطمئن باش این رفتارش با مامانشم از ته دل نیست فقط برای  خودنمایی و جلب حسادت شما این کارو می کنه. بعضی مردا این مدلین این طوری احساس قدرت میکنن. چون شخصیت نابالغی دارن. چاره ش فقط و فقط بی تفاوتیه. 

منم یه دونه از این بچه ننه ها دارم .رفتیم شهرستان خونه مادرشوهرم .بعد خواهرشوهرم سردرد داشت شوهرم دربه در دنبال قرص بود براش .اونوقت من مریضم اصلا بهم توجه نمیکنه .خدایی این شوهره .به درد مردن میخوره فقط

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟