2737
2734
عنوان

چند تا غذا برای افطاری

239 بازدید | 6 پست

میشه چند تا غذای برنجی برای افطار بگید دیگ خسته شدم نمیدونم چی درست گنم😂

یاٰرَبَّ‌العاٰلَمین‌لاٰتُعَلِّقُ‌قَلبۍبِمالَیسَ‌لِۍ🖤

رشته پلو، برنج با تن ماهی

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمه .قرمه سبزی .قیمه بادمجون .فسنجون .زرشک پلو با مرغ . ته چین مرغ .ته چین گوشت .دم پخت که خیلی زیاده

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2731

قیمه.. قورمه سبزی.. خورشت کرفس.. خورشت بامیه.. قیمه بادمجون.. خورشت مرغ.. خورشت گوجه... خورشت بادمجون... خورشت الومسما.... فسنجون... و... 

چلومرغ

چلو گوشت

عدس پلو.. نخود پلو.. لوبیا پلو... رشته پلو.. سبزی پلو... قیمه پلو... استانبولی پلو... ته چین مرغ.. ته انداز گوشت... باقالی پلو... شوید پلو... سیب پلو... گوجه پلو.... اجیل پلو.. شیرین پلو... شامی مرغ یا گوشت... 

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد