2737
2734

همش خوش گذرونی میکنه 

دعوامون بخاطر رفیق بازیش بود تو تاپیک قبلی گفتم 

حالا ۵ روز گذشته و حتی ذره ای پشیمونی تو رفتارش نیست راحت داره زندگیشو میکنه هر روز و هرشب بیرونه ‌... 

دلش از سنگم اگه بود تا الان نباید یک ذره به درد میومد ‌؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منتظری اون پشیمون بشه نه عزیزم تازه روشم بهت باز شده تازه میبینه با همه چیش میسازی هارتر میشه دفاع کن از خودت برو پزشک قانونی به خانواده خودش یا خودت اطلاع بده

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
اگه بچه و مامان بابایی نداشتم الان میرفتم اینجا نمی موندم و اینهمه تحقیرو تحمل نمی کردم ولی حالا چیک ...

چی بگیم قشنگ خانوم ..وقتی میگی راه چاره ای ندارم ..رو نقطه ضعفش پا نزار که رفیق بازیه ...رفیق باز بوده از اول ..

منتظری اون پشیمون بشه نه عزیزم تازه روشم بهت باز شده تازه میبینه با همه چیش میسازی هارتر میشه دفاع ک ...

چه دفاعی میتونم از خودم بکنم وقتی بچه دارم؟ 

می خواستم اون شب به پلیس زنگ بزنم ولی ترسیدم اگه طلاقم بده سر بچم چی میاد 

من نمی تونم بچمو اواره کنم بی پدر و مادر کنم 

2738
تاپیکت رو خوندم  خدا بهت صبربده جلوش غذا اینا بزار ولی هیچ حرفی نزن باهاش  دیگه حتی پیام ...

الهی که واقعا بمیره اینجوری فقط من اروم میشم دیگه با معذرت خواهیشم حالم خوب نمیشه فقط میخام که بره بمیره 

چه دفاعی میتونم از خودم بکنم وقتی بچه دارم؟  می خواستم اون شب به پلیس زنگ بزنم ولی ترسیدم اگه ...

چرا بی پدر و مادر بچه پیش مادری باشه که کتک میخوره پدری که فقط فکر خودشه دنبال تفریح خودش این بچه به جز عذاب چی داره چرا الکی میگید بچه عزیزم خودت ترس  از طلاق داری وگرنه بچه الان پیش شما بیشتر عذاب میکشه

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
الهی که واقعا بمیره اینجوری فقط من اروم میشم دیگه با معذرت خواهیشم حالم خوب نمیشه فقط میخام که بره ب ...

واس خواهرم همین اتفاق افتاد.رفت پزشکی قانونی البته شوهرش نمیدونه

اومد خونه ب بابا دو سه ماهی موند فامیلا میگفتن چرا چرا دیگه دامادمون خجالت کشید و یکم ادم شد

البته اینم بگم ک بابام پشتیبانش بود قشنگ زیر فحشش کرد و گفت دخترم همینجا خوبه 

طلاق هم ب همین زودی و تندی ک نمیدن