2733
2739
عنوان

برای بعد سزارین هم

90 بازدید | 7 پست

نوار بهداشتی از این بزرگا لازمه بزاریم یا نه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

من ک میگم ایزی لایف میخرم واسه احتیاط

دیدم خونریزیم کمه نوار میذارم

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که پوشک ساده سایز بزرگ بردم، سه روز اول ضروری بود، حتی رو تخت که بودم خودشون دوتا دوتا میذاشتن زیر پام، به بعد نوار گذاشتم.

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731

عه آره دیگه

جفت به اون بزرگی کنده شده جاش زخمه 

پوشک بچه بزرگ بگیر با شرت سرجی فیکس نوار بهداشتی جواب نیست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش
من ک میگم ایزی لایف میخرم واسه احتیاط دیدم خونریزیم کمه نوار میذارم

اره چقد خوبه، وای من ۶ ماه پیش زایمان کردم اصلا به ذهنم نرسید هر چند زیاد خونریزی نداشتم ولی باز ادم به پشت میخوابه استرس میگره

اصلا بعد سزارین نمیتونی چیزی بزاری تا ۱۰ ساعت بین پاهات دستمال بزرگ میزارن هر وقت سوند بکشن میتونی نوار بزاری چون اوج خونریزی همون چند ساعت اول

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺

چه جالب همه میگن خونریزیش زیاده ولی من اینطور نبودم چون خین عمل که شکمم باز بود همه خون هارو پاک کردن 

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺
2740