2737
2734
عنوان

بچه ها یه رمان خیلییی قشنگ ایرانی معرفی میکنید دان کنم بخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 45252 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سحر جان دقیقا ستودنیه قلم مرادی کرمانی البته من داستانهای کوتاهش بهم نمی چسبه اخرین کتابش ته خیار مجموعه داستان کوتاه بود دوست نداشتم راستی کتاب چهار چهارشنبه و یک کلاه گیس اثر بهاره رهنما هم فضای بسیار زنانه دلنشینی داشت دوست داشتم البته بازیگریش رو دوست ندارم لوسه اما قلم خوبه
2731
من رمان ایرانی سهم من رو خوندم تا حالا نتونستم عینشو پیدا کنم رمانهای دیگخ به گرد پاشم نمیرسن
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
بامداد خمار دالان بهشت تقدیر شوم آثار م.مودب پور عاااالین ولی مشکلش اینه که کاملا تکراری ان. ولی اگه یه اثر بخونی خیلی قشنگه. من خیلیاشو خوندم و از همه قشنگتر یاسمین بوده.
2740
همه ی مان های ایرانی که اینطوری نیستن منم رمان چرند دیدم چه قدیمی و چه جدید وی قشنگم وجود داره به شخصه از کارای م مودب پر خیلی بدم میاد همه عین هم همه تکراری و مسخره
عمری گشتیم...! به دنبال دست "خدا" برای گرفتن غافل از آنکه دست "خدا" دست همان بنده اش بود بنده ای که نیاز به دستگیری داشت...
رمان های م مودب پور از یه الگوی تکراری پیروی میکنن همیشه یه دوست بامزه و خنده دار داره یه پسر ثروتمند داره یه دختر خیلی زیبا و خوشگل اخرشم یکی میمیره
الهی و ربی من لی غیرک
مودب پور خیلی ایراد داره یعنی ی حرفو 1000 بار تکرار میکنه...اخرشم ککلا هم خیلی خالی بندیه سبکش نمیدونم ولی با سلیقه من اصلا جور نیست یعنی رغبت نداشتم زود تمومش کنم برعکس دالانو بامداد هرچند دالان هم خالی از ایراد نبود بامداد هم ب گفته دوستان موافقم خیلی غمناک
...
2706