2737
2734

لطفا کمک برای اوایل چند میلی بخرم با سر شیشه شماره چند 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

من شیشه شیرامو ست پیرکس سایزای مختلف خریدم ولی خواهرم بچش همه پیرکسارو پرت میکرد اینور اونور میشکوند .. خب قطعا شیشه بهتر از پلاستیکه از لخاظ بهداشتیو این حرفا ولی خب پلاستیک موندگار تره

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلقی بهتره. بچت چند وقتشه؟

طلقی آب نمیشه با آب جوش ؟ آخر فروردین به دنیا میاد انشالله 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731
من شیشه شیرامو ست پیرکس سایزای مختلف خریدم ولی خواهرم بچش همه پیرکسارو پرت میکرد اینور اونور میشکوند ...

شیشه سنگینی ندارن براش ؟ من از طلقی چون پلاستیکها بدم میاد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیشه سنگینی ندارن براش ؟ من از طلقی چون پلاستیکها بدم میاد 

نه بابا بنده ی خدا فک کردی پیرکس اصل فرانسست که سنگین باشه ؟ 😅😅 همچین سبکه که نگو بعدم خودت میخوای دستت نگهداری بدی بهش دیگه چه سنگینی ای اخه 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طلقی آب نمیشه با آب جوش ؟ آخر فروردین به دنیا میاد انشالله 

انشالله بسلامتی. نه عزیزم جنسش جوریه که تو ماکروفر هم میتونی بزاری. آونت هم که مارک خوبیه. من خودم چیکو خریدم و خیلی خیلی ازش راضی بودم. به داروخانه بگی خودشون سر شیشه بدو تولد بهت میدن فکر کنم دوقطره است که میشه شماره یک.  بعدش سه قطره میخری برای ماه های بعد که بچت بزرگتر شد

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
نه بابا بنده ی خدا فک کردی پیرکس اصل فرانسست که سنگین باشه ؟ 😅😅 همچین سبکه که نگو بعدم خودت میخوای ...

شیشه ای برای بچه سنگینه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2738