2733
2739
عنوان

از دست همکارم خیلی عصبی شدم

409 بازدید | 37 پست

دیروزبهم اس داد ک ایا از فردا باید شرکت بریم گفتم از ۷ ام .بعد ساعت ۸ شب بدون سلام اس داده ک مدیر گفته از فردا بریم من میدونستم تو اشتباه گفتی من اومدم ب مدیر اس دادم دیدم دوساعت شد ج نداد اومدم ب همکار گفتم تو از مدیر پرسیدی ک از فردا گفت نمیدونم هر جور صلاح میدونی بعد مدیرم ج دادگفت سه روز جز ۵ شنبه .امروز اومدم تقویم ب همکار نشون دادم گفتم من مطمئم بودم ک بهت گفتم بعد اومد گفت تو پشت من نیستی تو افزایش حقوق تو ب پول نیاز نداری فقط میخوای از خونه در بری هیچی نگفتمم تو دلم گفتم با احمق نباید حرف زد شما باشید چیکار میکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رفتار ما توی محیط کار واقعا مثل حرکت مهره های شطرنجه، من تا اونجا که ممکنه ازین سوالا جواب نمیدم به همکارا

کی تعطیلیم؟ ساعت چند باید بریم؟ از فلانی راضی؟ فلان کار سخته آیا باید انجامش بدیم؟

2740
هیچی نگفتی خب میگفتی تقصیر خودته  اون موقع که باید هیچی نمیگی بعدش میای تاپیک میزنی ده هط راج ...

الان بهش پیام دادم ...اخه ادم بد دهنی هست .منم دوست ندارم باهاش دهن ب دهن بشم 

کجاشو بگم مهم بحث اخر هست ک برگشت بهم گفت تو ب حقوق نیاز نداری فقط میخوای از خونه در بری

میگفتی وقتی میدونستی من مطمئن نیستم چرا اومدی ازم بپرسی  بعدشم من پشت ادمی ک لایق باشه هستم ن کسی ک حتی ب حرفم اعتمادم نداره 

لطف کن دیگه پیام نده 

الان بهش پیام دادم ...اخه ادم بد دهنی هست .منم دوست ندارم باهاش دهن ب دهن بشم 

ادما بهاشون به اندازه ی رفتارشونه 

اگه تو هم جدی بودی اونم جرعت نمیکرد چرت و پرت بگه 

خودت باید یجوری باشی کسی چیزی نگه 

ازت بپرسن چی میگی ...دقیقا درسته کاش منم چیزی نمیگفتم 

اطلاع ندارم، مطمن نیستم، نشنیدم

وقتی بپرسن خوب خودت کی میری؟ مشخص نیست الان( و همون موقع که میدونم درسته میرم سر کار)

انقددددررررر سرم اومده که آدم شدم

حتما کم تجربه ای

اطلاع ندارم، مطمن نیستم، نشنیدم وقتی بپرسن خوب خودت کی میری؟ مشخص نیست الان( و همون موقع که میدونم ...

نه عزیزم من این مدلی ادم ندیدممم تو عمرم ی همکار داشتم دوست شدم باهاش الان۲۰ ساله ک باهم هنوزم با اینکه راهمون دوره دوستیم