2733
2734
عنوان

+++دکوراسیون خونم زشته عکس اتاقم

840 بازدید | 45 پست

خانوما من خونم کوچیکه دو تا اتاق دارم پراز تیر تخته که واقعا قدیمی شده ولی به همه این کمد کشوها نیاز داریم چون جا نداریم وسایلمون بذاریم ولی اصلا قشنگ نیست چه کار کنم

الان عکس میذارم نظر بدید

بذار

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر کس یه سلیقه مخصوص خودشو داره مثلاً من یه بار عکس خونم گذاشتم

همه گفتن وای چقدر بی‌روحه در صورتی که من سبک مینیمال دوست دارم رنگ‌های نود دوست دارم به سلیقه خودت توجه کن

آرامش: نبودن حذف عدم حضور  ادمهای بد🩵💚
2740

یه پیج تو اینستا هست خونه هارو خیلی قشنگ دیزاین میکنه نمیدونم چقد میگیره ولی مثلو با ۲۰۰ میلیون یه خونه فوق لوکس چیده بود که بیشتر اون هزینه برای عوض کردن کابینتا بود 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
هر کس یه سلیقه مخصوص خودشو داره مثلاً من یه بار عکس خونم گذاشتم همه گفتن وای چقدر بی‌روحه در صورتی ...

خونه ی مینیمال واقعا زیباست ولی فقط برای مهمون. من خودم اصلا توش راحت نیستم احساس میکنم باید حواسم باشه چیزی کثیف نشه.😅

هر کس یه سلیقه مخصوص خودشو داره مثلاً من یه بار عکس خونم گذاشتم همه گفتن وای چقدر بی‌روحه در صورتی ...

مینیمال محشره ولی با رنگ جیغ هم میشه که البته من خودم دوست ندارم

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
2706