2733
2739
عنوان

ناراحتیم بجاست یا نه

168 بازدید | 18 پست

خواهرشوهرم زنگ زده به شوهرم عیدرو تبریک گفته وگفته گوشی رو بده خانمت گفته من سرکارم اون توخونه هست گفته باشه بهش تبریک بگو منم ناراحت شدم گفتم مگه من خودم گوشی ندارم ، میگه به من گفته مشکلی نیست منم ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=333116177]مهم نباشه برات تو هم زنگ نزن برا تبریک، به شوهرت بگو هر وقت باهاش صحبت کردی از طرف من تبریک بگو[/QUOTEاخه فقط ه برادرشون زنگ میزنن ، شوهرمنم اصلا تواین چیزانیست 

میفهمم ناراحت شدی.من که خواهر شوهرم زنگ میزنه با همه صحبت میکنه مثلا با شوهرم با بچه ها ولی با من صحبت نمیکنه. منم راحت ترم اینطوری. چون اگر هم صحبت کنه یه میشن کنایه وسط حرفاش داره. پس بهتره خیلی در ارتباط نباشم

2738
پس زندگیتو بچسب اونجوری که لذت میبری زندگی کن

فقط زورم میاد، شوهرم میگه به من زنگ زد وتبریک گفت ، احساس رضایت از کار خواهرش داره ولی باخودش نمیگه چرا به زنم تبریک نگفت

اصلا ناراحت نمیشی؟بعداز این رفتارش خونشم میری؟

نناراحت میشم. چیزی به شوهرم نمیگم. خونه اش نمیرم چون دوره و یه شهر دیگه است. ناراحت نمیشم زیاد چون عادی شده برام. ده ساله ازدواج کردم .اوایل ناراحت میشدم . منم باهاش تلفنی صحبت نمیکنم.

نناراحت میشم. چیزی به شوهرم نمیگم. خونه اش نمیرم چون دوره و یه شهر دیگه است. ناراحت نمیشم زیاد چون ع ...

ای خواهر هیچ لذتی از ازدواج نبردیم همش با کارای اینا به کاممون تلخ شد

2706