2737
2739
عنوان

سلام دوستان خودتون قضاوت کنین +عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 10205 بازدید | 1149 پست
ب تو ربطی نداره حسود😒😒 برو شوهر خودتو بچسب زنیکه 😁😁

شوهرم در اغوشمه عزیزم شما مواظب شوهرت باش😃

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عکس مگ نذاشته بود😐

عزیزم کاربرها همون اول با تیر زدن منو دیگه اصلا به عکس نرسید ولی واسه شما میزارم زود ببین بردارم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728
عکس مگ نذاشته بود😐

اهان این یع تاپیک قدیمیه تاریخشو ببین ما دوستیم چت میکنیم

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
خاک تو سرش کنن 😂 فهمیدم منحرفی گفتم در جریان باشی🤣🤣 درکت میکنم💔😂

تازه دوتا هم زن داشته😎ولی به پشه ماده هم رحم نمیکنه😂😂😂

2740
باشه

گذاشتم نبودی😂😂😂برش داشتم

خسته نباشی😐😐

بابا این ماله قبل عید بود الان جوابش اومده😑😑هفت تا ازمایش دادم😐😐😐هفت تا جواب دارم از هیچ کدوم سر درنمیارم😔😂😂😂

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  میشه برا سلامت دنیا اومدن نینی توراهیم دعا کنید😔
2706