2752
2734
عنوان

سلام دوستان خودتون قضاوت کنین +عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 10248 بازدید | 1149 پست
😂دهنت سرویس منم هوس کردم منم میااام

فقط اون سکانس که داداش پروانه به مامانش گفت

بیا ملاقات خصوصی بابا تازگیا خیلی پرخاشگر شده

بعد مامانه گفت خاک بر سرم بی حیا😌😌😌😌

باباهه گفت خو راست میگه دلمون پوسید🤣🤣🤣🤣

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
جوووووووون حاجی🤣🤣🤣🤣

اخه از دیشب صد تا خواستگار اوردم ناز میکنه😂😂😂

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو رو خدا نگو هوتی بازو و سیک.س پک داره🤢🤢🤢

نداره ولی چهرش ببین چقد خوشکله ریششم پره

@اوج_آسمان    

داره ب شوهرمون توهین میکنه 

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
فقط اون سکانس که داداش پروانه به مامانش گفت بیا ملاقات خصوصی بابا تازگیا خیلی پرخاشگر شده بعد ماما ...

😨😨😨😨😨

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2731
فقط اون سکانس که داداش پروانه به مامانش گفت بیا ملاقات خصوصی بابا تازگیا خیلی پرخاشگر شده بعد ماما ...

😂😂😂وای دقیقا 

بیا پشمک حاجی ب شوهرمون  توهین میکنه 

حملههه🔪🔪😂😂😂😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
نداره ولی چهرش ببین چقد خوشکله ریششم پره @اوج_آسمان     داره ب شوهرمون توهین میکنه&nbs ...

اخه چهرشم مالی نیست کم کم دارم به عقلتون شک میکنم😭😭😭😭

نداره ولی چهرش ببین چقد خوشکله ریششم پره @اوج_آسمان     داره ب شوهرمون توهین میکنه&nbs ...

چ عکسی گذاشته خاک بر سرم🤤🤤😌😌

عکس فرفری رو گذاشته 😁😁😨😨

@پشمایحاجعبدالله    پاکش کن😂😐

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
اخه چهرشم مالی نیست کم کم دارم به عقلتون شک میکنم😭😭😭😭

@اوج_آسمان    

خیر خیلیم خوشکله ریشم میگم بزاره 😂😂😂

😂😂😂وای دقیقا  بیا پشمک حاجی ب شوهرمون  توهین میکنه  حملههه🔪🔪😂😂😂😂

🔪🪚⚔️⚔️⚔️⚔️⚔️🗡️🗡️🗡️🗡️🗡️🗡️🗡️🛡️🛡️🛡️🛡️🗡️🗡️🗡️🗡️🗡️🤜👊👊👊👊👊👊👊😝😝😝😝

اخه از دیشب صد تا خواستگار اوردم ناز میکنه😂😂😂

خاستگار کو ی خوبشو بیار بله رو میگم 😂🤭

حملههههههههههههههههه⚔️⚔️🗡🔪⚒️🛠⛏️🔫💣🔨

😂چ دیوانه هایی هستیم 

اصلا این پشمک خیلی پرو شده😂😂 نظرت چیه بریم حالشو بگیریم؟؟ 

بریم😂😂😂

چش نداره مارو پیش هوتی ببینه😂😂

2706