2733
2734
عنوان

سلام دوستان خودتون قضاوت کنین +عکس📸

10205 بازدید | 1149 پست

این محمد جواد قندی از دخترم خواستگاری کرده حالا گردن نمیگیره بیاین خودتون عکسارو ببینین قضاوت کنین

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

@محمدجوادقندی    

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

لطفا بزنین رو اسمش بیاین تاپیک اخرش عکس دامادم صفحه پنج یا ششه😁

شوخیه ؟؟

نه مگه من شوخی دارم😐

فانه ؟ 😐

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2706