2733
2734

میان درخواست دوستی میدن

چیز خر مگه نمیبینی طرف با کسیه 

امیدوار کارماش پس بدی و هیچکس عاشقت نشه ادم سمی که اومد زندگیم خراب کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کاری نداره ک رد کن درخواستو   ب همین راحتی

کاری ندارم بهشون قبول ک نمیکنم ولی حرکت ضایع ایه

چیز خر😂😂😁

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
2738

یه بار توی یه تاپیکی گفتن اجزای صورتتون رو بگین چطوریه منم با آب و تاب نوشتم دماغ کوچولو چشم درشت لب قلوه ای آقا هی درخواست دوستی بود که میومد مرده بودم از خنده

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
یه بار توی یه تاپیکی گفتن اجزای صورتتون رو بگین چطوریه منم با آب و تاب نوشتم دماغ کوچولو چشم درشت لب ...

اجزای کوچیک دوست داشتن بندگان خدا

یه بار توی یه تاپیکی گفتن اجزای صورتتون رو بگین چطوریه منم با آب و تاب نوشتم دماغ کوچولو چشم درشت لب ...

یه بارتو یه تاپیکی گفته بودن به پاندا چه حسی دارین

من گفتم حال میده بری بغلش نرم و گرمِ

فک کنم

هر چی مرد چاق بود بهم درخواست دوستی دادن🤣🤣🤣🤣

اللهم عجل لولیک الفرج 💚💚💚
یه بارتو یه تاپیکی گفته بودن به پاندا چه حسی دارین من گفتم حال میده بری بغلش نرم و گرمِ فک کنم هر ...

خواستن برات تداعی کننده پاندا باشن😄

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2706