2733
2739

بعضی ادمای دور برمون کلا طرز فکرشون فرق داره اصلا نمیشه باهاشون ساخت ت عالم دیگه ان

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یه دهه ۶۰ هستم دقیقا دیشب تو جمع خونوادگی گه همه دهه ۵۰ و ۷۰ بودیم می‌گفتیم چرا اصلا نمیشه با دهه ۸۰ ساخت چرا اینقدر بی هدفن

چ قدر جالب ک شما هم درباره دهه های قبل همین نظر رو دارین 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
2740

من دهه شصتی ها رو ولی خیلی دوست دارم یه فرقی دارن انگار 

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
من یه دهه ۶۰ هستم دقیقا دیشب تو جمع خونوادگی گه همه دهه ۵۰ و ۷۰ بودیم می‌گفتیم چرا اصلا نمیشه با دهه ...

بی هدف نیستن هیچ دهه هشتادی بی هدف نیست فقط هدفاشون پیش پدر مادرشون نمیگن چون مورد تمسخر قرار میگیرن هیچ وق حرفاشون نمیفهمن 

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖
بستگی به فرهنگ داره 

منم گفتم ک بعضیاشون ادمای دور برمون طرز فکرشون کلا فرق دارع

من دهه شصتی ها رو ولی خیلی دوست دارم یه فرقی دارن انگار 

خدایی خیلی اهل زندگین

پسرای شصتی خیلی تکیه گاه های محکمی اند

دختراشون بسازن 

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿