2737
2734

هر کاری میکنه کلا خنثی شدم خیلی هم شاکیه اون سالها منو اذیت کرد رفیقبازی. کرد خیانت های کوجک ازش دیدم کلی منو دچار وسواس فکری کرد و حمله های عصبی چقدرررررر تنهایی با بچه گذروندم و اون رفت پی خوشی .این آخرم من مریض بودم با اینکه دکتر گفت هواش داشته باش بچه ها گزاشت ۳ روز رفت. کیش. خیلی دلم شکست

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

الان هر کار میکنه هر چیز میخره یا رفیق کمتر میبینه کلا من بی تفاوت شدم و دست خودم نیست .خودم نمیدونم انگار تو دنیای دیگه م .اونم میپرسه  چته می‌گم هیچی چون حوصله بحث ندارم سعی میکنم طبیعی رفتار کنم

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

البته افسردگی هم دارم و خب ریشه اش هم شک و بدبینی هام نسبت ب این آقا بود خیلی چیزا دیدم ازش الان کاملا از چشمم افتاده و تلاش هاش نمیبینم

شرایط سختی بوده ولی کاش یکم تلاش کنی از این حال و هوا بیای بیرون 

دست خودم نیس دیگه افسردگیم پیشرفت کرده هر چی میخرم خوشحال نمیشم.حسی هم ب همسرم ندارم

خب پس توام با بچت خوش بگذرون بهش محل سگم نده

بچه های شیر ب شیز اصلا ب زور تحملشون میکنم

البته افسردگی هم دارم و خب ریشه اش هم شک و بدبینی هام نسبت ب این آقا بود خیلی چیزا دیدم ازش الان کام ...

برا افسردگی اقدام کردی که درمان‌کنی

بچه ها گناه دارن حداقل شما که بخشیدی و داری زندگیت و‌میکنی سعی کنی محیط شاد و صمیمی کنار بچه هات داشته باشی

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
2740
برا افسردگی اقدام کردی که درمان‌کنی بچه ها گناه دارن حداقل شما که بخشیدی و داری زندگیت و‌میکنی سعی ...

دارو گرفتم یا خواب اوره یا فشارم میاره پایین الانم رمضونه درست نمیخورم

برا افسردگی اقدام کردی که درمان‌کنی بچه ها گناه دارن حداقل شما که بخشیدی و داری زندگیت و‌میکنی سعی ...

بهش می‌گم بخشیدم ولی سردم اونم دیونه کردم فکر میکنه مثلا جایی سرم گرمه همون بلاها ک سر من آورده داره سر خودش میاد دیونه میشه

دارو گرفتم یا خواب اوره یا فشارم میاره پایین الانم رمضونه درست نمیخورم

ویتامین دی با بی برا افسردگی خوبه حداقل اینا رو بخور ،،کنارش فلوکستین بخور خواب آور نیست ،،دیلز پوکساید آرامش بهت میده اونم موقع خواب که اصلا خواب آور نیست من خودم امتحان کردم کمکت می‌کنه چون اگر افسردگیت و درمان نکنی بد و بدتر میشی

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
بهش می‌گم بخشیدم ولی سردم اونم دیونه کردم فکر میکنه مثلا جایی سرم گرمه همون بلاها ک سر من آورده داره ...

میفهمم که الان هیچ چیزی دست خودت نیست داروهای که گفتم بخور اگر براتون مقدور هست مسافرت برید 

ویتامین دی با بی برا افسردگی خوبه حداقل اینا رو بخور ،،کنارش فلوکستین بخور خواب آور نیست ،،دیلز پوکس ...

شما برای افسردگی این دو دارو میخوردی؟

میفهمم که الان هیچ چیزی دست خودت نیست داروهای که گفتم بخور اگر براتون مقدور هست مسافرت برید 

سفر گاهی میریم ولی یکی دو روزه با بچه بیشتر عصبی و خسته میشم

2706