2752
2734
عنوان

ابروم رفت پیش بابام😭😭😭😭😭

681 بازدید | 19 پست

گوشی رو داده بودم به داداش کثافطم که برام شارژ نت وصل کنه البته شارژ نت رو خودم خریدم ولی بلد نیستم نت شبانه وصل کنم بابام هم جلوی داداشم بود بعدش یهو از شانس بدبخت من در حالی که هیچوقت با پسرا رل هم نزدم حتی حرف هم نزدم یه پسره پیام داد گفت سلام عشقم چه خبر واییییییی داداشم یهو پیش بابام گفت تو میمون شدی میری توی گپ ها با پسرا و دخترا گپ میزنی بابام هم نگاهی به من انداخت عصبانی شد منم دویدم اتاق تا الانم دارم گریه میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا گریه میکنی؟ الان فکر میکنه واقعا کاری کردی که گریه میکنی باید همون لحظه جواب داداشتو میدادی و به پدرت ثابت میکردی همچین کاری نکردی 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2731

بابا توضیح بده برا بابات چرا گریه میکنی. وقتی صحنه رو خالی میکنی فکر میکنن واقعیع

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

یهو از غیب یه پسره ظاهر شد بعد معلوم بود پسره؟! درست داستان سرایی کنید لااقل

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

چقد بدشانسی تو دختر 🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️🙆🏻‍♀️پیش میاد قربونت مهم نیست بهشون توضیح بده که سوتفاهم بوده 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞