2733
2734
عنوان

میخام وسایلمو جمع کنم برم

356 بازدید | 32 پست

قبلا گفتم خانواده شوهرم برای ازدواج برادر شوهرم ی خونه فروختن ولی واسه ما کاری نکردن. ی مدت با شوهرم کات کردن

دوباره شوهرم رو باهاشون اشتی دادم. دیشب داداشش به شوهرم زنگ زد دیدم گل میگن و گل میشنون. بعد از اون همه جنگ و دعوا اعصابم بهم ریخت که تا دیروز ناراحتی از اونا رو سرما خالی میکرد الان دوباره باهم جی جی باجی شدن

منم به حالت قهر رفت تو تراس لباس جمع کردم اومد دنبالم. بعد رفتم پیش دخترم که تب داشت کرد داد و هوار که چته و.... به زد و خورد رسیدیم. میخام دیگه جدا شم 

بس این همه تحقیر و خفت و خواری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کار داری؟ پول داری؟ خانواده حمایتت میکنه؟که پس فردا سرکوفت نزنه و تحقیرت نکنن بدون بچت میتونی زند ...

اره شاغلم. اون بچه ها رو نمیخاد 

فردا دخترم رو با خودم میبرم

الان اعصبانی فعلا تصمیم نگیر صبر کن یه مسکن بخور بخواب تا فردا خدا بزرگ 

انشالله درست میشه 

خانواده شوهر منم هیچ کاری برام نکردن ولی برای جاریم که فرار کرد کلی هزینه کردن حتی نذاشتن شوهرم برام مهریه بزنه ولی برا اون فراری ۱۵۰ سکه زدن آدم خودش باید شانس داشته باشه خواهر

والله موضوع عجیبی نیست کدوم مرد پیدا میشه که اینطور نباشه نمومش شوهر خودم نگم بهتره ولی همه مردا بین خانواده خودشون و زن و بچشون انتخابشون پدر و مادر و خواهر برادره 

اگه خونه مدام جنگ و دعوا دارین و با مشاوره ام حل نمیشه هیچجوره همون جدا شو دیگه چون زندگی واسه بچه هاتم زهرمار میشه 

البته کاش بفهمه پدر وشوهر خوبی بودن واسه بچه ها مثل سرمایه میمونه و پدر و شوهر بدی باشی اخر عاقبت نداره و تا اخر سنگینی و بدبختی میاد سراغت ..

بچه هم به پدر احتیاج داره هم مادر

دیگه چقدر تحمل کنی یه سالم راحت و اسوده و خوب زندگی کنی یه ساله 

الان اعصبانی فعلا تصمیم نگیر صبر کن یه مسکن بخور بخواب تا فردا خدا بزرگ  انشالله درست میشه&nbs ...

من تمام زندگیم عقده اس از چیزهایی که همسرم ازم دریغ کرد. جایگاه یک زن تو خانواده شوهر رو مرد میسازه. من ۱۴ ساله دارم میسازم با عصبانیتش بددهنیش مامانی بودنش...

هرچی شما دلت بسوزه اون که متوجه نمیشه فکر می‌کنه داره تفرقه می‌ندازی 

ولی اگه تشویقش کنی، خودشو آدم حساب نکن به جاش خواهر برادرشو بولد کن تو همه چی مثلاً آره تو نمی فهمی برادرت بهتر می‌دونه که پدر و مادرت آنقدر خاطرشو میخواد و ...اونوقته که اونم حساس میشه نمی دونم متوجهی یا نه

والله موضوع عجیبی نیست کدوم مرد پیدا میشه که اینطور نباشه نمومش شوهر خودم نگم بهتره ولی همه مردا بین ...

بخدا خیلیا اولویت زندگیشون زن و بچشونن

خسته شدم انقد کلاف زندگیم بسته به رابطه شوهرم با خانواده مادریشه

اونجا میریم شاد و شنگول

تو خونه خودمون نمیشه زد باهاش

من تمام زندگیم عقده اس از چیزهایی که همسرم ازم دریغ کرد. جایگاه یک زن تو خانواده شوهر رو مرد میسازه. ...

عزیزم وقتی میدونستی چرا زودتر جدا نشدی چرا بچه دار شدی  اونم دوتا حالا بعد ۱۴ سال شما الان باید فکر آینده بچه هات باشی دیگه یه مشاوره برو ولی زود نگو طلاق چون ۲ تا بچه داری اونا گناه دارن بخاطر آیندشون 

2706