2737
2739

من الان نامزد هستم
چند روز پیش داشتم با همسرم صحبت میکردم و همسرم بهم گفت که یه عادتی داره با اسم فوت فتیش
برام توضیح داد که چی هست و ... گفت نگران نباش چیز عادی ایه
خودم هم تو اینترنت دربارش تحقیق کردم که فهمیدم این رفتار اگر به صورت افراطی باشه مازوخیزم هست و حال به هم زن
میخواستم ببینم کسی هست که همسرش هچین حسی داشته باشه؟؟
تو رابطه چه تاثیری میزاره؟؟مشکلی ایجاد میکنه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

علاقه افراطي به پا و ارضا با پا جوراب و...

‎تو راه انقدر خوش میگذره که میرسم باحال نی ‎استراحت تو لیست کارام نی ‎نقطه ی شروع یه روزی بوده مقصدم ‎واینمیستم فعلاً پره مخزنم ‎صاف گردنم سر بالا رو به جلو مستقیم جهت ‎تا زندم راضی نمیشم هیچوقت درخواستم یک کلمست..بیشتر

فتیش پا به داشتن هر گونه میل جنسی چشمگیر به پا یا پاپوش مانند کفش و جوراب گفته می‌شود

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

به هرگونه اظهار تمایل چشمگیر و غیرطبیعی نسبت بهپا گفته می‌شود. در میان اجزای غیرجنسی و دیگر قسمت‌های بدن، فتیشِ پا شایع‌ترین نوع میل جنسی‌ای است که ارتباطی با اعضای جنسی بدن ندارد. این علاقه یکی از بهترین و لذت بخشترین علایق است . این عمل از نظر روانشناسی، اختلال و یا انحراف جنسی محسوب نمی‌شود

سلام فوت فتيش يا مازوخيسم جنسي؟يعني صرفا علاقه به پا و تحريك ازين طريق داره يا درست داره برده باشه

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!