2733
2739

حتی ۵ دقیقه هم نه 

یک کاری باید انجام بدم بنظرتون شدنیه ۲۲سالمه و پوست و مو مهم نیست اون کاره مهمه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

اون کاره کنکوره؟

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو سه شبه 

چطوری بیدار موندم به جز قهوه

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2728
کدوم کار؟

خودش میگه اون کاره مهمه

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید ✌🏻💚💛🧡❤️
2740
اون کاره کنکوره؟

نه پروژه دانشگاهمه اگه اینو خوب انجام بدم زندگیم از این رو به اون رو میشه ولی خب مجبورم دوهفته تا یک کاه بیداری بکشم چون آدمای مهمی قراره ببیننش

والا یه قاشق می گیرم دستم هر وقت خوابم برد از دست می افته خوابم می پره  راستشو بخوای دارم برای ...

افرین امتحان میکنم موفق باشی برای منم دعا کن

دو هفته خیلی زیاده  نهایت بعد ۳ روز ادم بیهوش می شود

امتحان کردی ؟

نه پروژه دانشگاهمه اگه اینو خوب انجام بدم زندگیم از این رو به اون رو میشه ولی خب مجبورم دوهفته تا یک ...

درسته ولی به کیفیت کار هم فکر کن

مغز از یه حدی بیشتر جواب نمیده.. اگه روزی 5 یا6 ساعت بخوابی بازدهیت خیلی بالاتر میره تا اینکه چند روز بیدار بمونی

بنظرم وقتتو برای آزمون و خطا تلف نکن.. عاقلانه تصمیم بگیر

2706