2733
2739
عنوان

برای ۱۸ نفر چند پیمونه برنج بپزم؟

898 بازدید | 44 پست

۱۸ نفرمهمون 

۲۰ پیمانه برنج اوکیه؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بله

سلاممم من یه دخترِ 15 ساله ام با کلیی امید و آرزو🌻🌱 من درحال حاضر درگیر مشکلاتی هستم و میدونم قبل از اینکه مشکلاتم من رو از پا در بیارن من شکستشون میدم😌💘دیگران بهم میگن خیلی بیشتر از سِنت میفهمی و راستش خودمم قبولش دارم🌚همیشه دوست داشتم یه خواهر داشته باشم و تنها نباشم...ولی الان خیلی تنهام خیلی💔  تنها چیزی که باعث میشه ادامه بدم و کم نیارم اینه که میدونم خدای مهربون هیچ کس رو بدون دلیل خلق نکرده و هرکس به هَدفی داره که باید پیداش کنه..🌓💞 در آخر میرسیم به همین آیه قشنگ که میگه:                   💓 أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همون۱۸تا خوبه

میترسم کم بیاد 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

بستگی به نوع برنج دارد.۲کیلو و نیم بپذ

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706