2733
2734
پسرم7/5ماهشه.خیلی ببخشید 2روزه داخل پی پیش دونه های خیلی ریز به اندازه نوک سوزن سیاهرنگ میبینم.تعدادش هم زیاده با فاصله کم درتمام مدفوعش وجودداره؟
آخه این دیگه چیه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم حتما ببر دکتر. ممکنه چیزی نباشه اما اینجوری خیالت راحتتره
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
من بارهنگ که پسرم دادم دقیقا پی پیش همین طوری شد! خودت بهش بارهنگ ندادی؟ پیش کسی نبوده که بهش داده باشن؟
بارهنگ یک داروی گیاهیه شبیه خاکشیر اما سیاه رنگ که توی ابجوش میرزین و لعاب می ده و برای بچه ها خوبه و قدیمیا به بچه زیاد می دن
قارچ کفیر فواید و استفادش http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=691592
ممنون مامانای مهربون.
ریحان جونم بارهنگ ندادم.
ممنونم ماهرخ جان وملودی عزیزم اتفاقا موز ومخصوصا خرما روتازه شروع کردم دادم شاید از اون بوده.دیگه نمیدم ببینم چی میشه.نتیجه شو میام میگم.