2737
2734

من دچاریک مشکل شدم چندوقت بعدازنازاحتیای زیادرفتم دکتر قلب چون سمت چپ سینم دردمیکرد و بعداکودکترگفت تپش قلیت تندترازنرماله یک مقدارچیز خاصی نیس و دارو فقظ بیزوپرولول۲/۵داد.منم مصرف کردم اوکی شدم نسبت ب قبل خداروشکر و مصزف میکنم حالانصفشو روزانه

بعذچندوقت دیدم حالت بادتوگلوم ازمایش تیروئیدم دادم منفی بود رفتم چندتادکتربازچون غذازاحت نمیتونستم بخورم وخلاصه انذوسکوپی کرذم دکترگف ورم معذه داری گفتم من این قرص میخوزم دکترمعده گف اسن قرص الکیه تو معدت ب قلب فشازمیاورده براهمین قلبت دردمیامده

دکترقلیم میگف ت ازاسترس ناراحتیک داشتی تپش قلبت تندالان نمیدونم چیکارکنم کی زاست میگ یک دکتردیگم هم اندوسکوپی هم نوار قلبم نشون دادم گفت این چیز خاصی نیست اصلا چیزیت نیس

بابا دختر اروم باش باور کن سیستم ایمنی بدنت خیلی قویه فقط اروم باش استرس به خودت ندهایترس زیادی خوب نیست انقد به خودت فشار نیار بگو زمان همه چیزو حل میکنه برو الانا که بارونیه برا خودت یه اژانس بگیر بگو چندتا خیابون بگردونتت یا برو پارک قدم بزن برو بالکن دمنوشای ارامبخش بخور بخدا میفهمم همه بدبختی داریم ولی چه کنیم بگو هر اتفاقی افتاد من پشت خودم هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما خانوادمون ارثی یه ذره تپش قلب دارن یادم نمیاد دقیقا مشکل از کجاست اما گفتن طبیعیه و نیاز به دارو نداره بعد اینکه برای معده اسیدی باید بری دکتر بهت رژیم غذایی بده و یه سری چیزا رو مثل رب و گوجه و لبنیات رو قطع کنی تا بهتر شی