2733
2739
عنوان

اخلاق توو مخ مامانم

604 بازدید | 23 پست

مامان من یه زن کدبانوعه واقعا 

منم خیلی کارها بلدم ادم دست وپا چلفتی ای نیستم

ولی از وقتی عروس گرفتیم مامان من هرررمناسبتی باشه

هرر مهمونی ای باشه

عین یه دختر بچه ی بی تجریه از عروسمون که فقط ۲۰ سالشه! و هنوز عقده مشورت میگیره درحالیکه خودش همه روبلده

با این کارش مشکلی نداشتم مثلا احترام گذاشته ولی عروسمون بخاطر این رفتار مامانم واسمون شاخ شد

فکر کرد واقعا خیلی همه چیز دانه 

وکلی منت سرما گذاشت که من میام فلان میکنم

حالا مامان من دوباره مهمونی میخواد بگیره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

دوباره زنگ زده عروسمون میپرسه چی درست کنم!!

بیا اینجا سالاد رو تو درست کن و‌.😐😐

فرض کنیدبه من وخواهرم هیچییی نگفته 

به مامانم میگم اخه چرا درس عبرت نمیگیری

تو بعد اینهمه مهمونی دادن مگه هنوز نمیدونی چیکار کنی که از این مشورت میخوای میگی بیاد کمکت

دوس داری دوباره منت بزاره که من اومدم من فلان کردم من بهمان کردم؟ 

مگه دو تا دختر نداری اخههه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا مادرت با سیاسته 

دقیقا کدوم سیاست!

رفتارهاش باعث شده عروسش پررو بشه وکلی هم منت بزاره

قشنگ تو روی من میگه من اومدم کار کردم دخترات نیومدن

سیاست اینه که تا جای ممون نزاری کسی تو کازت دخالت کنه

2731
می خواد باهاش صمیمی باشبن که عروستون پیشتون احساس راحتی کنه ول کن حساس نشو

عروس ما خجالتی نیست

به ماهم دستور میده کسی نیست که بخوای باهاش صمیمی بشی 

دقیقا کدوم سیاست! رفتارهاش باعث شده عروسش پررو بشه وکلی هم منت بزاره قشنگ تو روی من میگه من اومدم ...

دختر مال مردمه ، عروس هس که میمونه ، اینو از قدیم میگن مادرتم لابد اینجوری فکر میکنه

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  
2738

بنظر منم رفتار مادر درست نیست.بزار به حساب نا آگاهی شون.،

خدای مهربانم نگهدار خانواده من و خوانواده تمام نی نی سایتی های گل باش اگه این امضارو خوندی مدیونی صلوات نفرستی و نگی آمین ✋🏼
دختر مال مردمه ، عروس هس که میمونه ، اینو از قدیم میگن مادرتم لابد اینجوری فکر میکنه

اون واسه زمانی بود که دختزا اختیاری از خودشون نداشتن نه الان 

دقیقا برعکس 

عروس دختر مردمه ..دختر هست که میمونه😂

خدای مهربانم نگهدار خانواده من و خوانواده تمام نی نی سایتی های گل باش اگه این امضارو خوندی مدیونی صلوات نفرستی و نگی آمین ✋🏼

من با اسی موافقم ما خودمون با احترام خیلی خیلی زیاد و کوتاه اومدن های واقعا بی مورد کاری کردیم اون خودشو بالاتر،از،ما بدونه و سالی یکبار نه بیاد نه کسی دعوت کنه رفتارش اینو بهت القا میکنه ک از شما و خانوادت خیلی بالاتر درحالیکه بسیار تنبل و غرغرو چیز خاصی نداره

وا مامانت چقدر غریب پرسته

به شدددت

2706