2752
2734
عنوان

لعنت به عشق

305 بازدید | 41 پست

چیه واقعا این عشق . اصلا نمیخوام حرفش رو هم بشنوم. مزخرف ترین چیز روی کره زمین. البته شاید نظر شما فرق کنه. ولی خب به نظر من هرچیزی که دست و پای آدم رو ببنده و زمین گیرش کنه و درد داشته باشه مزخرفه. و تنها چیزیه که ازش به شدت به شدت پشیمونم. اونایی که نشدین توروخدا نشین. از من گفتن بود . حتی دوست هم نشین. ضربه روحی شدید داره. 

آخيش راحت شدم.

هم نظرم باهات و الان دارم تلاش میکنم عشق و فراموش کنم 

با اجازه اسی 

تروخدا بیاین تاپیک آخرم

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متاسفانه یا خوشبختانه من عاشق شدم  کسی ک هیچوقت نمیرسم بهش حتی نمیدونه🙃

من هم همینطور ولی حسرت ندارم . فقط اعصابم از دست کارم خورده خیلی. اشتباه بزرگی بود تو زندگیم

یکم پیش منم ی چیزای از قبل ک تو رابطه بووم یادم نیومدم بعد قصم گرفت باز ب خدا گفتم خدایا چرا من حالم خوب نبود پس کسی ک عاشق کنار عشقش دورش بچرخه خنده های از ته دل کنه بگه خدایا شکرت کلن فکر می‌کرد کسی ک عاشق بشه اینجوریه

چرا پس من اینو حس نکردم یعنی اون عشق نبوده ی وابسته دوست داشتن بوده 

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛

آدم میمونه چیه دردش سختیش با یه لبخند و نظر و صدا فراموش میشه دوباره خوش میشی 

واقعا عجیبه 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
دست خودمون نبوده ک وگرنه اینجور بدبخت نمیشدیم🥲

خودم خواستم .

قبل از این که دلم گرفتار بشه میدونستم عشق درد داره رنج داره. 

با همه دردش قبولش کردم. ولی راستش عشق یه قماره. من قمار کردم. نباید میکردم

خودم خواستم . قبل از این که دلم گرفتار بشه میدونستم عشق درد داره رنج داره.  با همه دردش قبولش ...

ولی من خودم نخواستم🥺دارم از دردش میسوزم نمیتونم برم اعتراف کنم

فقط امیدم به خداست🥺🥺