2733
2739
عنوان

فردا مهمون دارم خیلی استرس دارم🥲

791 بازدید | 32 پست

من ۵ ۶ ساله سر خونه وزندگیمم

ولی کلا مهمون زباد اصلا نداشتم

فردا واسه اولین بار ۱۸ نفر مهمون دارم

الان نمیدونم باید چیکارکنم

امشب میخوام ژله وسالاد هامو درست کنم

وسایل پذیرایی هم شستم 

دیگه چیکارکنم بچه ها؟

دعا کنید خوب پیش بره همه چی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پن برای کل خانواده ام خواهر و برادر  ۲۵ نفر هستیم آشپزی میکنم هیچ فرقی نداره فقط اعتماد بنفس داشته باشع

ژله فقط  درست کن

مرغ بشور اگه داری

سالاد بزار فردا صبح زود

اول غذاتو بزاربعد سالاد

خونه امشب مثل دسته گل باشع

من واسه بحثی که یه هفته دیگه یادم نمیاد،خودمو ناراحت نمیکنم😉
غذا چی درست میکنی

مرغ 

شوهرمم کباب از بیرون بگیره 

سوپ شیرهم درست میکنه 

میخواستم فسنجون هم درست کنم شوهرم گفت به جاش کباب میگیره

خوبه؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
سالاد چی عزیزم؟

سالاد اندونزی 

وسالاد کاهو 

الان درست کنم سلفون بکشم تافردا خراب نشه؟

منم فرداشب افطار مهمون دارم مادر شوهر و جاری

منم مادرشوهروخواهرشوهر و مامان خودمو همه🥴

به نظرمن مرغات ازامشب مزه دارکن

چی بهشون بزنم عزیزم؟

2706