2737
2734
عنوان

معرف ازدواج

180 بازدید | 14 پست

راجع به ازدواج کردن اینطوری نظرتون چیه ؟ از اینا که مثلا اقوام یا دوستای دختر مشخصاتش رو می دن به معرف های ازدواج یا تو گروه ازدواج می زارن بعد اونها هم به پسر هایی که بهشون سپردن معرفی می کنن یا خانواده و اقوام پسر داخل گروه و کانال مشخصات می بینن و پیگیر می شن . به نظرتون خوبه یا بد؟ شان دختر حفظ میشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنظر من بده

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد
2731
2740
خب پس چطوری ازدواج کنیم ؟ همه که براشون عشق و عاشقی پیش نمیاد 

نمیدونم..... ولی تنهایی رو ترجیح میدم به اینکه یکی ازم تعریف کنه و برام شوهر پیدا کنه...........................عووووووووووووووووق..........دلم میخاد طرف خودش منو ببینه و بپسنده

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم
خب پس چطوری ازدواج کنیم ؟ همه که براشون عشق و عاشقی پیش نمیاد 

مؤسسه ی آدم و حوا 

و مؤسسه ی احیأگران‌ سنت نبوی‌..

این دوتا مؤسسه رو سرچ کنید، کاملا معتبر و تأیید شده ان‌..

تا دوسال بعد ازدواج مشاوره رایگان دارن..

خودم این جور ازدواج رو پیشنهاد نمی‌کنم ولی خب.،

حس خوبی به پسرایی که این مدلی زن میگیرن ندارم نرمال نیستن

حالا دخترا بعضیاشون مجبورن

ولی یه پسر چرا باید با معرف زن بگیره میتونه خودش زنشو پیدا کنه ولی ما نمیتونیم بریم به پسرا بگیم بیا منو بگیر

{ خانم هستم }
2706