2737
2734
عنوان

ترشح قهوه ای در بارداری + عکس

105 بازدید | 9 پست

هفته هشت بارداری هسم.چون ایودی داشتم و باردار شدم دو هفته پیش

پزشک خیلی معاینه داخلیم کرد که دستگاه رو در بیاره و کلا واژنم و دهانه رحمم رو زخم کرد و پر از خون شدم اون لحظه

با اینکه باز سونو دادم و ب جنین اسیبی نرسیده ولی ترشحات و لکه بینی قهوه ایم‌تموم نمیشه

سونو رفتم گفت هیچ خونی توی رحمت نیس 

دل دردم ندارم شیافم دارم استفاده میکنم

کسی میدونه این لکه ها از چی هس و چیکار کنم ک تموم بشه

حس میکنم داخل واژنم هنوز زخمه

اخه خیلی بد معاینه داخلیم کرد و با قیچی های بلند توی واژنم میکرد 

ببخشید عکس گذاشتم خیلی نگرانم کسی شاید تجربه ای داشته باش کمکم کنه

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم داشتم تا۱۲ هفته دیگه لکهدبینی قطع شد منم مدام شیاف میزدم استراحت بیشترکن

من بعد از معاینه  اینجوری شدم. روزی یکی دوبار میاد بعد از ادرار یا همراه با ترشحات واژن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
2731
من بعد از معاینه  اینجوری شدم. روزی یکی دوبار میاد بعد از ادرار یا همراه با ترشحات واژن

میدونم منم بعد سونو واژینال اینطور شدم چون بعدش استراحت نکردم و کار کردم تا سه ماه اول تموم میشه فقط شیاف بزن و استراحت کن تموم میشه من یه روز کم میشد یه روز زیاد 

میدونم منم بعد سونو واژینال اینطور شدم چون بعدش استراحت نکردم و کار کردم تا سه ماه اول تموم میشه فقط ...

اره دقیقا ی روز کم میشه ی روز زیاد  روزی چنتا شیاف میزدی؟من دوبار سونو داخلی شدم. یکبار ب طور خیلی فجیح حدود نیم ساعت با قیچی های بلند اخر واژنمو زخم میکرد و هر دفعه پر از خون میوورد بیرون.دل درد شدیدی داشتم اون لحظه. الان ک فهمیدم دکتر تخلف کرده و کلا معاینه تو بارداری ممنوعه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دقیقا ی روز کم میشه ی روز زیاد  روزی چنتا شیاف میزدی؟من دوبار سونو داخلی شدم. یکبار ب طور خ ...

روزی یدونه بعد لکه زیاد و پررنگ میشد خودم دوتاش کردم یه مدت بعد دیگه تا آخر یدونه میزاشتم، خدا بزرگه خودش مراقبش باشه 

روزی یدونه بعد لکه زیاد و پررنگ میشد خودم دوتاش کردم یه مدت بعد دیگه تا آخر یدونه میزاشتم، خدا بزرگه ...

مرسی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
منم داشتم تا۱۲ هفته دیگه لکهدبینی قطع شد منم مدام شیاف میزدم استراحت بیشترکن

سلام عزیزم ببخشید شما از چند هفته لک بینیت شروع شد؟؟من الان پنج هفته و دو روزم بعد از اجاب دارم،،،خو