2733
2739
عنوان

حس ششم واقعی بیاد 💔🥺✨

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 51 پست
بله گفته بودم کی میاد گفتید اسفند و اومدن. الان سوالم اینه که به نظرتون آقای میم که تو ذهنمه میان خ ...

نه ۹۰ درصد

۱۰ درصدی هم اگر باشع دیر تر

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میشه بگی برمیگرده ؟دوسم داره ؟

یبارم جوابتون دادم قبلا تو تاپبکی

برمیگرده یمدت‌رو مخ بودی ولی ممکنه دوباره بره پسر حساسیه دوستت دارع

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
2740
احتمالش خیلی کمه  رابطه پایداری نداری

من حامله ام؟

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘
دل استادم واسم تنگ نشده؟

یاد رمان افتادم

متاهل و متعهد🤝🦋' شـــک نکن ' دنیا همینه :مـرد بودن ' دَرد ' دارد ..... نامرد بودن ' کـِـیـــف ' !!خوبی ' تــاوان ' دارد ..... بدی ' احترام ' !!پاک باشی ' تـَـنهایی ' ....... خیانت کنی ' با کلاســی امادور باشـــی و تــپــــــنده بهتر است از این که نزدیـــک باشی و زننـــــــده☜ این مفــــــهوم را که در رگ هـــایت جاری کنی✘ دیگر تنـــــــــها نخواهی بود ✘
2706