2733
2734

بچه ها مامانم قبلا دستپختش عالی و زبونزد فامیل بود و هنرمندددد ولی چند سالیه حوصله نداره خیلیی بد و بدمزه غذا درست میکنه و حوصله نمیکنه و فقط از سر خودش رفع میکنه مخصوصا مرغ رو هرجور درست میکنه تا حد آب خورشت بوی وحشتناک مرغ میدده😑😑 

ولی من اشپزی میکنم وقتی مهمون میاد این چندسال خدایی از حق نگذریم دستپختم خوبه چون هم با علاقه وحوصله غذا درست میکنم هم ادویه های مخصوص میزنم 🤭

زن عموم اومد تو اشپزخونه گفت وااای من همیشه میام خونه شما غذاهای شمارو میمورم ترش میکنم معدم میریزه بهم چون رب تو غذا خیلی می‌زنین نمک نمیزنی غذاتون بی روغنه فلان چنان منم هیچی نگفتم خودش اومد نمک برداشت ریخت توش روغن ریخت ...

خالمم میگفت چندبارم پیش ما تو جمع فامیل گفته وای خیلی بد غذا درست میکنن فلانن چنانن 

بهم برخورد خیلییی چون دستپخت مامانم واقعا خوب نیست اما خودم اوکی ام مادرجونم و خالم و عمم اینا عاشق دسپختممن 

چیکارکنم باهاش؟!چجور جوابشو بدمم که بی احترامی نشه هم بشینه سر جاش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سرسفره واسه ایشون بادمجون سرخ کرده ای نون پنیریا نون وماست بذار بگو شمااینارو بخور معده ت اذیت نشه دست پخت من بده

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
خب شاید دستپخت مامانت رو خورده از اون میگه

نه وقتی کسی میاد خونمون غذای منو میخوره ....

اومد بالا سر غذا یکم خورد اینجور گفت خیلی پروهههه

خودشم دسپختش تعریفی نیست فقط ادعا داره هرچی غذا خوردیم پیشش غذا نپخته بوده یا خام بوده مخصوصا گوشتاش ولی در کمال احترام چیزی نمیکیم و تشکر 

2740
بعد اینکه به غذات نمک و روغن زد غذات چطور شد؟ قطعا کارش بی ادبانه بوده  اما خودت بگو میری خونشو ...

یکم زیادی خوش نمک شد و چرب ...

اون خودش دستپختش خوبه ولی اکثرا نپخته اس و خام مثلا هویج تو خورشت و سوپ خامهه قشنگ زیر دندون صداش میاد 

گوشتش رو خشک درست میکنه و سفت ...

غذاهاشم خیلیییی چرب 

سرسفره واسه ایشون بادمجون سرخ کرده ای نون پنیریا نون وماست بذار بگو شمااینارو بخور معده ت اذیت نشه د ...

وایی اره فکر خوبیههه😂😂😂😂😂

انقدر پروهه میاد خونمون خودش هرچی دلش بخواد برای خودش درست میکنه ...

یا میگه برین فلان چی برام بخرین 

2706