2733
2739

سلام خانما سال نو مبارک 

میگم یه مقدار پول باشه میشه باهاش یه حلقه یه گرمی خرید؟

اصلا میدن طلا فروش ها؟

ایا ارزون تر میشه؟

میترسم این مقدار پول رو الکی خرج کنم 

نظرتون چیه

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
حلقه فک نکنم بشه  اما یه پلاک خالی  یا یه زنجیر خیلی نازک شاااید بشه

حلقه تو خالی منظورمه و سبک 

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
چه مقدار حدودا؟

گرمی ۳،۲۰۰ یه گرم 

اگه هدفت سرمایه گذاریه طلای زینتی نخر چون در واقع با پول یک گرم طلا شاید پانصد سوت بهت بدن شما همون یک گرمی پارسیان بخر ک هم بابت عیارش خیالت راحت باشه هم ارزش پولت حفظ شه 

اگرم زینتی دوست داری یک گرمیش فایده نداره بذار بعدا پارسیانات بیشار بشه یه زینتی درست حسابی وزن دار بخر ک بیارزه 

اگه هدفت سرمایه گذاریه طلای زینتی نخر چون در واقع با پول یک گرم طلا شاید پانصد سوت بهت بدن شما همون ...

خیلی ممنونم سر یه موضوعی حلقه همسرم که استفاده هم نمیکردم فروختیم طلاهای خودمو نفروختم عذاب وجدان دارم گفتم جبران کنم 

خیلی ممنونم سر یه موضوعی حلقه همسرم که استفاده هم نمیکردم فروختیم طلاهای خودمو نفروختم عذاب وجدان دا ...

پیشنهاد من اینه ک فعلا بدل بندازه تا براش یدونه خوبشو بگیری ان شاالله 

پیشنهاد من اینه ک فعلا بدل بندازه تا براش یدونه خوبشو بگیری ان شاالله 

اصلا دستش نمیکنه خودم عذاب وجدان دارم بخاطر خود خواهیم 🫠ممنونم از راهنماییتون

من ۴ میلیون دارم دوس داشتم ی تیکه طلا بخرم ولی بچهام دوچرخه میخان مجبورم دوچرخه بگیرم اونم دوتا

الهی مطمعنم دل بچه هارو بخاطر خدا شاد کنید خدا انچنان زود و خوب جبران میکنه که باورتون نشه ..به چشم خودم دیدم که میگم 

2706