2752
2734
مازاهدان زندگی میکنیم وقتی اطراف بازار مشترک میری ،بوی کبابوفلافل دیونت می‌کنه🥴😋😂

داداش من سرباز بود میکفت انگار هندوستانه بازارش پر از رنگ و اهنگ های هندی ،یه شهر هم داره بمبعی نمیدونم چی چی داره خود خنده😁

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اها یعنی سیستان بده؟🙄😂 منظورت چیه؟

ن عزیزم  این چ حرفیه  اینو با آهنگ بخون پارسی وبلوچ هورتن دشمن چم کورتن🤣🤣🤣😍😍😍

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
خیلی ناراحتم از این موضوع، خواستی توضیح میدم در موردش مثلا کوه اوشیدا ( کوه خواجه )، اولین شهر جهان ...

نه بگو حتما شاید پر بازدید شد دیده بشه برای جماعتی کداهل مطالعه نیستند عکس هم داشتید بزار

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
دقیقا مانزدیکیم   ماما وکای فلکه کوزه دل منو بردی🤣🤣🤣

اووف 

مادوریم از اونجا، ما خیابان برق وثاراالله میشینیم

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
داداش من سرباز بود میکفت انگار هندوستانه بازارش پر از رنگ و اهنگ های هندی ،یه شهر هم داره بمبعی نمید ...

کجا داداشتون سرباز بود 

بلوچستان بیشتر اینطوریه😁

شما لباس مشترک دارین دیگه همون سوزن دوریه و حاشیه دار؟!

کجا داداشتون سرباز بود 

خود زاهدان و خواهرم هم شوهرش ماموریت دو سال اومدن نیک شهر 

داداش من سرباز بود میکفت انگار هندوستانه بازارش پر از رنگ و اهنگ های هندی ،یه شهر هم داره بمبعی نمید ...

نمی‌دونم اینجا بمبعی ندیدم ولی آره بیشتر بلوچستان بازارش رنگارنگ وشاده 

خیلی جالب و قشنگه

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
متوجه زبان بلوچی نمیشم عزیزم🥰😂

بلوچ وفارس باهمدیگع یار ودوست  هستن چشم دشمنانشان کور🤣🤣🤣

شما لباس مشترک دارین دیگه همون سوزن دوریه و حاشیه دار؟!

لباسای سوزن دوری ک‌تیکه هایی ب اسم‌زی واستون وصل میکنیم رو پارچه ،لباس اصیل بلوچستان هست

نه بگو حتما شاید پر بازدید شد دیده بشه برای جماعتی کداهل مطالعه نیستند عکس هم داشتید بزار

حالا پر بازدیدی به کنار😂 اونایی که گفتم رو خوندی؟

عکس لباس محلی زنانمون که پروفایلمه

این دو قوم از لحاظ رسم و رسوم و لباس و زبان و مذهب فرق میکنن

قوم سیستانی اهل تشیع و قوم بلوچ اهل تسنن هستن (با احترام 🥰) 

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
2706