2752
2734
نه گفتم بیایی کدهم اطلاعات بدی و هم زبون مزه پرون ها رو بدی 😁تو پر بازدید هم برا خوزستان هست 

😂😂😂⁦❤️⁩ بیشتر در مورد قوم خودم اطلاعات دارم

اره دیدمش عزیزم

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اون موقع ح بلند میشه واقعا قالب تهی میشه 

پسرم سوارشدن ولی من هرگز وهرگز  همچین کاری نمیکنم🥶🥶🥶🥶

زندگی‌رو نفسی ارزش غم‌خوردن‌نیست 💕💕💕ان قدر سیر بخند تا ک‌ ندانی غم‌چیست💕💕💕
من تا حالا بلوچستان نرفتم، فقط چابهار یکی دو روز رفتم🥰

خیلی خوبه حیف برای خرید وسیله بزرگ کلی راه باید بریم و برگردیم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2731

مازاهدان زندگی میکنیم وقتی بازار شهرو میری،چشمات از لباسای نگین داروایینه دار برق برقی میشه😍😂

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
من شهرتون و مردمتون رو خیلی دوست دارم🌹

ممنون عزیزم  خوبی از خودتون مردم  من واقعا آدمای خوبی هستند مخصوصا قسمت بلوچستان بی شیله  پیله وساده زیست 

😂😂😂⁦❤️⁩ بیشتر در مورد قوم خودم اطلاعات دارم اره دیدمش عزیزم

باورت میشه من هنوز فرق سیستان رو با بلوچستان نمیدونم و خیلی ها مثل من فکر می‌کنن اسم استان اینه و متوجه عمق این دوتا قوم بزرگ نیستیم 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

مسجد مکی رو عکسش رو دیدم خیلی خوشگله واقعا مثل قصره

مازاهدان زندگی میکنیم وقتی اطراف بازار مشترک میری ،بوی کبابوفلافل دیونت می‌کنه🥴😋😂

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
نه گفتم بیایی کدهم اطلاعات بدی و هم زبون مزه پرون ها رو بدی 😁تو پر بازدید هم برا خوزستان هست 

ممنون تگش کردی نماینده من باشع    من زود قاطی میکنم اونای ک مزه پرونی می کنن🤣🤣🤣🤭🤭🤭

اها یعنی سیستان بده؟🙄😂 منظورت چیه؟

نه آبجی بد نیست 

هرودوشون آدمای ساده ای هستن فقط رسم رسومات ولباس هاشون فرق دارن

باورت میشه من هنوز فرق سیستان رو با بلوچستان نمیدونم و خیلی ها مثل من فکر می‌کنن اسم استان اینه و مت ...

خیلی ناراحتم از این موضوع، خواستی توضیح میدم در موردش

مثلا کوه اوشیدا ( کوه خواجه )، اولین شهر جهان شهر سوخته، اولین چشم مصنوعی با رگه های طلایی، پهلوانانی مثل رستم و نریمان و زال و... سیمرغ و رودابه و تهمینه و...

کِنجِه سیستو⁦❤️⁩عکس پروفایلم، عکس لباس محلیمونه!😍
مازاهدان زندگی میکنیم وقتی اطراف بازار مشترک میری ،بوی کبابوفلافل دیونت می‌کنه🥴😋😂

دقیقا مانزدیکیم   ماما وکای فلکه کوزه دل منو بردی🤣🤣🤣

2706