2733
2734
عنوان

تو رو خدا دعام کنید دزد طلاهام پیدا بشه😭😭زندگیم جهنم شده😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3094 بازدید | 103 پست

حس،شیش من میگه کاررشوهرته برو یقه اش بگیر 😂😂😂

بنده خدا ولمون کن حس شش دیگه چه صیغه اییه چرا خرافاتی هستین 

آتش لازم نیست در این شهر...اینجا انسان از انسان میسوزد🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اسی تواین موقعیت دنبال حس ششم واین خرافاتی!😑

چیکار کنم انگار دنبال ی ذره امیدواریم ته دلم خالیه😭😭😭

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
دزده و سابقه دزدی هم داره وتنها کسیه که به خونه ما راه داره .

ی احتمال دیگه هم هست که شاید کسی در جریان همسایه ذهست و چو میدونه شما به اون شک میکنید از فرصت استفاده کرده

برو اینه بین پیدا کن هیچی نگو بگو فقط برات پیدا کنه نگوو ب کسی شکی داری بگو گم شده پیداش کنه تو آینه ...

همین اتفاق برا ما افتاد فقط باعث شد با نزدیک ترین کسمون دشمن بشیم درحالیکه دزد کس دیگه بود.

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
2740
چندگرم طلاداشتی مگه؟؟بعدم مگه دم دست بوده که هرکسی دسترسی داشته باشه؟؟

طلاهای عقدو عروسیم داخل کمد خونه.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭

چرا همسایه باید به خونه شما راه داشته باشه؟

فقط 31 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
ی احتمال دیگه هم هست که شاید کسی در جریان همسایه ذهست و چو میدونه شما به اون شک میکنید از فرصت استفا ...

آخه هیشکی غیر اون به خونمون راه نداره .

2706