2733
2734

سلام عزیزان من میخوام کیک درست کنم.اون  توستر  دارم.قالب کیک ندارم.میخوام ببینم که میشن توی فنجون های چینی بریزم نمیشکنه؟

و اینکه۱۸۰گرم پودر کیک اماده حدودا چندتا کیک بهم میدع؟

عضو گروه بنفش وزن فعلی۹۵ تاریخ شروع۱۴۰۱/۱۱/۲۷ هدف اول۹۰✅  هدف دوم۸۵

ییلام اگه قالب نداری میتونی توی ظرف پیرکس نشکن ازین خارجیا بزاری آون توستر خیلیم خوب میشه فنجون چینی من مستقیم نزاشتم تاحالا توی توستر ولی من این روش تاحالا درست کردم خوب شده مواد کیکو بریز توی فنجون یه قابلمه تقریبا نصف ارتفاع فنجون آب کن بزار جوش بیاد بعد فنجونا را بزار توی قابلمه و در قابلمه دمکنی بزار و شعله را متوسط بزار نیم ساعت بپزه توی آبجوشا بعد شعله را خاموش کن و ده دقیقه بعدش در قابلمه را بردار

ییلام اگه قالب نداری میتونی توی ظرف پیرکس نشکن ازین خارجیا بزاری آون توستر خیلیم خوب میشه فنجون چینی ...

سلام عزیزم ممنون که جواب دادین.اخه میخوام یه تیکه نباشه یعنی میخوام چند تا دونه بشه.در واقع میترسم توی ظرف پیرکس گنبدی بشه که دوست ندارم.شما راهی دارید؟که گنبدی نشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ممنون که جواب دادین.اخه میخوام یه تیکه نباشه یعنی میخوام چند تا دونه بشه.در واقع میترسم ت ...

اگه دستورت مشکلی نداشته باشه گنبدی نمیشه روش .... همون با فنجون و آبجوش بپز یا یدونه فنجونا را تست کن بزار تو توستر ببین اگه نشکست همین کارو بکن

اگه خواستی قالب بخری حتما حتما قالب گالوانیزه بخر کیفیتش خیلی خوبه و کیک خوب از توش درمیاد قیمتشم مناسب تر از بقیه مدل قالباس من برند موج دارم واقعا راضیم

سراغ قالب تفلون و کمربندی و اینا نرو اینا را برحسب تجربه میگم

2728
اگه دستورت مشکلی نداشته باشه گنبدی نمیشه روش .... همون با فنجون و آبجوش بپز یا یدونه فنجونا را تست ک ...

اهاا مرسی عزیزم تشکر واقعا راهنماییاتون عالی بود

خواهش میکنم عزیزم باز سوالی بود در خدمتم 

ممنون عزیزم.اگر مایه کیک رو یه ساعت قبل درست کنم ولی بعد از یه ساعت بذارمش توی تستر مشکلی پیش میاد؟یا باید فورا بذارم؟

ممنون عزیزم.اگر مایه کیک رو یه ساعت قبل درست کنم ولی بعد از یه ساعت بذارمش توی تستر مشکلی پیش میاد؟ی ...

اینکارو نکن همون موقع که درست کردی بریز تو قالب و بزار فر چون اونجوری ممکنه بافت کیکت خراب شه در ضمن فر رو از یه ربع قبل گرم کن تا کیکت خوب پف کنه البته بیشتر یه ربع هم نشه همون ده دقیقه یه ربع کافیه

2740