2777
2789

حال روحیم به شدت بده نمیدونم چرا اینجوری شدم دست خودم نیس همش گریم میگیره هر کار میکنم حالم خوب بشع نمیتونم تا کی قراره همینجوری باشم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم اولم رو تا وقتی شیر میدادم اینجوری بودم الان واسه پسر دومم هم موقع شیر دادن اینجوری میشم ولی خب کمتر سر پسر اولم خیلی حالم بد بود 

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
من که تا هفت ماه همینجوری بودم 😔😔😔

تا ۷ ماه که خوبه من تا وقتی شیر میدم اینجوری هستم پسر اولم رو تا از شیر گرفتم بهتر شدم ولی سر دومی هم بازم گرفتارم و الان نزدیک ۱۱ ماهشه تا از شیر بگیرمش خیلی زمان بره

میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
افسردگی بعد از زایمان همش بخاطر رعایت نکردن تدابیر بعد زایمانه خوراکی های گرم مثل کاچی، روغن زرد، ق ...

به نظر من هیج ربطی نداره من تو بارداری هم گرفتار افسردگی بودم تا زمان شیر دهی هم ادامه داشت تا از شیر گرفتم بهتر شدم 

عزیزم احتمالا هورمون ها توی این مسئله خیلی دخیلن،

روزانه،

ورزش کردن، بیرون رفتن و قدم زدن، با آدم‌های جدید آشنا شدن، انجام سرگرمی مورد علاقه، کمتر سمت مجازی رفتن و کمتر فیلم تماشا کردن

میتونه بهت کمک کنه نباید منتظر باشی دیگران کمکت کنن چون داره تو بدن تو اتفاق میوفته و خودت باید حال خودتو خوب کنی

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

تا یک ماه و نهایتا ٤٠ روز به خاطر تغییرات هورمونی شدید، این حالت طبیعی هست. بعد از اون اگه ادامه پیدا کرد، افسردگی هست و حتما باید درمان بشه. بدون درمان، ممکنه چندين سال یا حتی برای همیشه درگیرش موند...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2801